סוכנות נסיעות לשיט, קרוזים – הגדולה בישראל – Golden tours

גולדן טורס - כי שירות הוא מקצוע

'גולדן טורס' מקבוצת אחים אברהמוף בע"מ הינה חברת נסיעות מהוותיקות בענף, חברה בארגון התעופה הבינלאומי יאט"א ובהתאחדות סוכני הנסיעות בישראל.

החברה מתמחה בכלל שרותי התעופה והתיירות הקיימים בענף התיירות.

באמצעות השם המסחרי 'גולדן טורס' מפעילה החברה 6 סניפים בפריסה ארצית המעניקים מגוון רחב של שירותים בכל תחומי התיירות.
בין יתרונותיה של החברה הינו נושא השירות ללקוח העומד בראש סדר העדיפויות.

סוכנות נסיעות לשייט – חברת האחים אברהמוף בע"מ נוסדה כשותפות בתל אביב בשנת 1933, והייתה לאחת מסוכנויות הנסיעות הראשונות ששרתו את אבות הישוב דאז.
מאז ועד היום משרתת החברה בנאמנות אלפי נוסעים. לצד הוותק המרשים של החברה ניתן לציין את רמת השרות הגבוהה והמקצועיות הרבה של עובדי החברה בכל תחומי ענף הנסיעות, שייט ותיירות הפנים.

'אחים אברהמוף בע"מ' הינה חלק מרשת 'פלאנטו' – רשת משרדי הנסיעות הגדולה בישראל.

במסגרת זו אנו מאוגדים ביחד עם כ- 90 משרדי נסיעות ברחבי הארץ ומהווים גוף גדול המספק מבצעים אטרקטיביים ומחירים מיוחדים וייחודיים לחברי הרשת.

סוכנות נסיעות לשיט, קרוזים - הגדולה בישראל - Golden tours

חבילות שייט, קרוזים, הפלגות יוקרה וקבוצות

בשנים האחרונות פיתחה החברה התמחות בכל ענף השייט הבינלאומי ונמצאת כיום בשורה הראשונה של משרדי הנסיעות המתמחים ומתעסקים בנושאי שייט בינלאומי.

החברה בקשרי עבודה טובים עם שלל חברות השייט הבינלאומיות ונציגיהם בארץ: רויאל קריביאן, MSC CRUISES, קרניבל, סילבריטי קרוז, הולנד אמריקה, נורווג'ין NCL, קונרד ועוד.

סוכני מחלקת השייט יודעים להתאים ולייצר את חבילת השייט המושלמת בהתאם לתקציב וצרכי הלקוח.
כמו כן מחלקת השייט מיומנת בהוצאת קבוצות קרוז לנוסעים פרטיים ו/או ארגונים כולל התמחות בתחום סיורי החוף, הדרכה בעברית ומיצוי מקסימאלי של חופשת השייט.

באמצעות מערכות מיוחדות ויכולות בלעדיות, אנו מצליחים להיות אטרקטיביים ושירותיים במחירי חבילות השייט שלנו.

כמו כן גולדן טורס הינה נציגה בלעדית בארץ של חברת היאכט קלאב היוקרתית PONNANT וכן בעלת רשיון מכירה בינלאומי של חברת השייט הגרמנית AIDA. 

סניפים

'גולדן טורס' מקבוצת אחים אברהמוף בע"מ, מפעילה בארץ ששה סניפים:
רמת גן, חדרה, נתיבות, רחובות, ירושלים ובית שמש ומקיימת קשרי עבודה עם עשרות חברות נוספות בארץ ובעולם, כך היא מבטיחה לציבור לקוחותיה בצפון, בדרום ובמרכז הארץ, גישה נוחה יותר.

כמו כן החברה נגישה ללקוחותיה באמצעות אתר האינטרנט של החברה: www.GoldenTours.co.il וכן ברשת החברתית פייסבוק תחת השם: 'גולדן טורס GoldenTours'

מחלקה עסקית

בין היתר מתמחה החברה במתן שרותי תיירות לאנשי עסקים וחברות.

החברה שרתה ומשרתת חברות וגופים מרכזיים במשק בתחומי הביטחון, תעשיית האלקטרוניקה, חברות היי-טק, מוסדות אקדמאיים ועוד.

אנו מספקים שרותי תיירות ועובדי החברה המיומנים והמנוסים מגישים ייעוץ בתכנון הנסיעה לחו"ל ובביצוע הזמנות בבתי מלון, טיסות, השכרת רכב, וכל שרותי התיירות. סוכני המחלקה מחוברים 24 שעות למערכות הרלוונטיות, ותורן של החברה זמין תמיד לביצוע שינויים דחופים.
הפקת דוחות סטטיסטיים ללקוח בחתכים שונים כגון: דו"ח מעקב עלויות ליעד ספציפי, ריכוז נסיעות לנוסע מסוים, דו"ח רבעוני לחברת תעופה ספציפית, וכו'. 

לאורך השנים, החברה טיפלה ומטפלת במבצעי נסיעות גדולים ומורכבים כמו קונגרס האחיות, אזרחים עובדי צה"ל, התנועה הקיבוצית, קבוצות של חברות ביטוח ועוד. 

החברה טיפלה ומטפלת בקבוצות של ועדי עובדים גדולים במשק הן בתיירות חוץ והן בתיירות פנים.

מחלקת סוכנים

בהיותה נציגה בלעדית של חברת השייט הצרפתית PONANT וכן בעלת זיכיון מכירה של חברת השייט הגרמנית AIDA גולדן טורס מעניקה שירותים גם לציבור סוכני הנסיעות בישראל הן בחברות השייט אותן היא מייצגת והן בחבילות שייט מובנות המשלבות אויר, ים ויבשה.

חברת גולדן טורס, חרטה על דגלה את תחום השירות כראשון במעלה.
במהלך עשרות פרויקטים, טיולים, מיזמים ושירותיי תיירות, הוכיחה החברה הלכה למעשה, כי לקוח גולדן טורס הוא לקוח שקודם כל מרוצה מהשירות.

כתובתנו

הנהלה

יהושע וידהורן, מנכ"ל

סניפים

גולדנתורס – מגזר חרדי

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן