לקוחות עסקיים

גולדן טורס - שירות עיסקי באופן אישי

חברת גולדן טורס בע"מ הינה חברת בת של אחים אברהמוף בע"מ.
חברת אחים אברהמוף הינה חברת נסיעות מהוותיקות בענף, המתמחה בכלל שרותי התעופה והתיירות הקיימים.

לחברה 3 סניפים בת"א ירושלים וחדרה המעניקים מגוון רחב של שירותים בכל תחומי התיירות.

יתרונה של החברה הינו בנושא השירות ללקוח העומד בראש סדר העדיפויות.
לגולדן טורס בע"מ מחלקה עסקית וותיקה אשר סוכניה מחוברים 24 שעות למערכות הרלוונטיות ותורן של החברה זמין בכל שעות הערב והלילה לביצוע שינויים דחופים בארץ או בחו"ל.

חברת אחים אברהמוף בע"מ נוסדה כשותפות בתל אביב בשנת 1933, והייתה לאחת מסוכנויות הנסיעות הראשונות ששרתו את אבות הישוב דאז.
מאז ועד היום משרתת החברה בנאמנות אלפי נוסעים. לצד הוותק המרשים של החברה ניתן לציין את רמת השרות הגבוהה והמקצועיות הרבה של עובדי החברה בכל תחומי ענף הנסיעות ותיירות הפנים.

'אחים אברהמוף בע"מ' וחברת הבת גולדן טורס, הינם חלק מרשת 'פלאנטו' – רשת משרדי הנסיעות הגדולה ביותר בישראל. במסגרת זו אנו מאוגדים ביחד עם כ- 76 משרדי נסיעות ברחבי הארץ וביחד מהווים גוף גדול המספק מבצעים אטרקטיביים ומחירים מיוחדים וייחודיים לחברי הרשת.

החברה שרתה ומשרתת חברות וגופים מרכזיים במשק בתחומי הביטחוןתעשיית האלקטרוניקהחברות הייטקמוסדות אקדמאיים ועוד. ההתמחות העיקרית של החברה היא מתן שרותי תיירות לאנשי עסקים וחברות.

סניפים

לחברה פריסה ארצית המאפשרת גישה נוחה לכלל לקוחותינו ומקיימת קשרי עבודה עם עשרות חברות נוספות בארץ ובעולם.

סניפים: רמת גן, חדרה, נתיבות, רחובות, ירושלים ובית שמש ומקיימת קשרי עבודה עם עשרות חברות נוספות בארץ ובעולם, כך היא מבטיחה לציבור לקוחותיה בצפון, בדרום ובמרכז הארץ, גישה נוחה יותר.

שירותים משלימים – בטוח נסיעות ומטען במחיר מיוחד, אשרות כניסה (ויזות) אישי ע"י עובד המשרד וכו.

שירות "סביב לשעון" 24/7 – שירות חירום ללקוח הנמצא בחו"ל או בארץ 24 שעות ביממה.

גולדן טורס - שירות עיסקי באופן אישי
כי לעסק שלך מגיע את הטוב ביותר!
הצטרף ללקוחות עיסקיים מרוצים

אנו מספקים שרותי תיירות בחו"ל ובארץ ועובדי החברה המיומנים והמנוסים מגישים ייעוץ בתכנון הנסיעה לחו"ל ובביצוע הזמנות בבתי מלון, טיסות, השכרת רכב, וכל שרותי התיירות.

תחום נוסף שהתמקצענו בו הינו הוצאת ויזות והוצאת ביטוחי נסיעות.

החברה טיפלה במבצעי נסיעות גדולים ומורכבים כמו קונגרסי האחיות, אזרחים עובדי צה"ל, התנועה הקיבוצית, קבוצות של חברות ביטוח וכדומה.
כמו כן טיפלה החברה בקבוצות של ועדי עובדים גדולים.

יתרונות לנוסע העסקי

חסכון בעלויות ובזמן – השימוש במערכות מחשוב מודרניות ומשוכללות ביותר מאפשרת יכולת בדיקה יסודית של כל האופציות העומדות בפני הנוסע, ומאפשרת את הבחירה הנכונה והמתאימה הן לחברה השולחת את הנוסע והן לנוסע עצמו.

הפקת דוחות סטטיסטיים ללקוח בחתכים שונים כגון: דו"ח מעקב עלויות ליעד ספציפי, ריכוז נסיעות לנוסע מסוים, דו"ח רבעוני לחברת תעופה ספציפית, וכו'.

מנהלת המחלקה העסקית

גב' ריטה מרצבסקי
מייל: rita@wordpress-673998-2212903.cloudwaysapps.com

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן