סלבריטי קרוזס | Celebrity Cruises

חפשו שייט

סלבריטי קרוז

קרוז באחת מאוניות סלבריטי קרוז (CELEBRITY CRUISES) הינו בהחלט חוויה מרוממת נפש.

חברת סלבריטי קרוז בעלות אוניות הפלגות נופש, דורגה בתואר   Top Mega Ship Cruise Lines   ע"י מגזין התיירות   Cond`e Nast Traveller   לשנת 2009.

השירות באוניות הסלבריטי קרוז הוא גבוה ביותר, וממוצע אנשי הצוות במהלך שייט הוא איש צוות אחד על כל שני אורחים, הערים  לכל צרכיהם של האורחים על האוניות.

לחברת סלבריטי קרוז עשר אוניות מפוארות המבצעות הפלגות נופש. שייט באוניות של סלבריטי קרוז מלווה במבחר תוכניות המשתנות ללא הרף.

אוניות הסלבריטי קרוז מציעות מגוון של מסעדות וחדרי אוכל המאפשרים הנאה ממטבח משובח ומגוון. ניתן ליהנות מארוחה נינוחה באוויר הצח, או בחדר האוכל המרכזי והמרהיב. ניתן ליהנות מבתי הקפה הרבים והמגוונים הפזורים על האונייה.

כמו כן ניתן ליהנות במהלך שייט באוניות הסלבריטי קרוז מברים אינטימיים וטרקלינים המהווים מקום מפגש חברתי, בחלקם ניתן ליהנות ממוזיקה לריקודים או ממוסיקה להאזנה בלבד. בתיאטרון המרכזי של אוניות הסלבריטי ניתן ליהנות במהלך הפלגת נופש, ממופעים כמו גם ממופעים לולייניים ועוד.

באוניות הסלבריטי קרוז ניתן ליהנות במהלך הפלגה באוניה מטיפולי ספא, חדרי כושר וסאונה, שעורי התעמלות מגוונים ועוד.

סלבריטי קרוזס | celebrity cruises

אוניות החברה

חברת גולדן טורס מברכת אתכם  על שבחרתם לשוט עימנו בקרוז, שייט הבא שלכם.

חברת גולדן טורס מובילה בתחום השירות בנושא שייט קרוז הפלגה, הפלגות נופש ושייט תענוגות. חברת גולדן טורס מציעה לכם להזמין את השייט קרוז הבא שלכם באחת מחברות השייט המובילות בעולם: סלבריטי קרוז CELEBRITY CRUISES. התקשרו עוד היום לחברת גולדן טורס: 03-7625000 ותנו ליועצי השייט שלנו להגשים עבורכם את הנופש החלומי עם חברת סלבריטי קרוז CELEBRITY CRUISES, יעדים רבים קיימים בחברות השייט השונות: הפלגות נופש בים התיכון, הפלגה מברצלונה הפלגה מרומא הפלגה מונציה ועוד. ניתן לשלב גם שייט ממיאמי  לקריביים, הפלגה מרגיעה הפלגה יוקרתית. שייט לקריביים או שייט לאלסקה או הפלגות שייט יוקרתיות וכמובן הפלגות נופש הפלגות שייט שייט תענוגות קרוזים.

סלבריטי קרוז CELEBRITY CRUISES הינה מבין החברות המובילות בעולם השייט וידועה זה שנים מספר כמותג: סלבריטי קרוז CELEBRITY CRUISES.

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן