קוסטה קרוז | Costa Cruise

חפשו שייט

קוסטה קרוז

קוסטה קרוז היא חברת שייט איטלקית. Costa Cruise היא אחת החברות הגדולות שבסיסה באיטליה. היא מוכרת מאוד מההפלגות שלה בים התיכון אך יעדיה רבים ומגוונים. לחברת קוסטה קרוז מגוון יעדים בעולם אך כמובן בראש ובראשונה במערב הים התיכון ובמזרחו. Costa Cruise  מפליגה גם הרחק מהים התיכון דרך צפון אירופה והארצות הבלטיות. קוסטה קרוז גם מפליגה למערב הקריביים ואוניותיה יוצאות לשייט בצדו המערבי ים הקריביים. קוסטה קרוז מציעה יעדים באוקיינוס האטלנטי ובאוקיינוס השקט. בין היעדים המיוחדים יותר של Costa Cruise יש למנות את הים האדום והאוקיינוס ההודי. שם מגיעות ההפלגות לאיים המלדיביים ולאיי סיישל היפים שנראים ממש כגן עדן בלב ים.

Costa Cruises היא חברה שכייף להפליג אתה. על אוניות קוסטה קרוז אפשרויות רבות לכל המשפחה. מלבד סיורי החוף המקצועיים והמגוונים ישנן אפשרויות רבות על האוניות. הנוסעים נהנים מאוכל משובח המשופע בעיקר מהאוכל של אגן הים התיכון ואיטליה בראש. האוניות מדהימות ורבות מהן מעוצבות בסגנונות שונים ומיוחדים שאין ספק שמעלים את רמת החוויה בשייט. לכל המשפחה פעילויות רבות, כולל חוגים, משחקים ותחרויות לילדים ולנוער וגיוון רב של פעילויות למבוגרים: שיעורי איטלקית, סדנאות אוכל, קולנוע ובידור, מועדוני ריקודים, חנויות, ואפילו בחלק מהאוניות פארק מים.

עם קוסטה קרוז השייט הופך לחלומי ומיוחד וזו חוויה בלתי נשכחת.

קוסטה קרוז

אוניות החברה

חברת גולדן טורס מברכת אתכם  על שבחרתם לשוט עימנו בקרוז, שייט הבא שלכם.

חברת גולדן טורס מובילה בתחום השירות בנושא שייט קרוז הפלגה, הפלגות נופש ושייט תענוגות. חברת גולדן טורס מציעה לכם להזמין את השייט קרוז הבא שלכם באחת מחברות השייט המובילות בעולם: קוסטה קרוז | Costa Cruise. התקשרו עוד היום לחברת גולדן טורס: 03-7625000 ותנו ליועצי השייט שלנו להגשים עבורכם את הנופש החלומי עם חברת קוסטה קרוז | Costa Cruise, יעדים רבים קיימים בחברות השייט השונות: הפלגות נופש בים התיכון, הפלגה מברצלונה הפלגה מרומא הפלגה מונציה ועוד. ניתן לשלב גם שייט ממיאמי  לקריביים, הפלגה מרגיעה הפלגה יוקרתית. שייט לקריביים או שייט לאלסקה או הפלגות שייט יוקרתיות וכמובן הפלגות נופש הפלגות שייט שייט תענוגות קרוזים.

חברת קוסטה קרוז | Costa Cruise הינה מבין החברות המובילות בעולם השייט וידועה זה שנים מספר כמותג: קוסטה קרוז | Costa Cruise.

מומחי גולדן טורס ישמחו לתת לכם את כל המידע בנושא הפלגות שייט קרוזים בחברת קוסטה קרוז | Costa Cruise.

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן