דיסני קרוז | Disney cruise

חפשו שייט

דיסני קרוז

דיסני קרוז ליין היא חברת השייט האידיאלית למשפחות. בהפלגות עם דיסני קרוז ייהנו הילדים מפעילות חלומית, מעולם של פנטזיה ודמיון כמו שרק חברת דיסני יודעת לתת, ואילו להורים יהיה שקט ואפשרויות מגוונות לנפוש וליהנות מנופים חדשים ופעילויות מדהימות על האניות המיוחדות של Disney Cruise Line.

באניות של דיסני קרוז ליין עולם ומלואו עבור כל גיל וכמובן לכל המשפחה. ישנם אזורים המיוחדים לילדים, ומקומות המיועדים למבוגרים ולהורים. תמצאו שפע של אפשרויות על האניות, מקומות לריקודים, אפשרויות רבות לפעילות גופנית וספא. על האוניות של Disney Cruise Lines ישנן הופעות חיות של דיסני, וסביבה המזכירה את דיסני לנד. באניות אלו לא רק הופעות לילדים אלא גם בריכת שחייה, מסעדות טובות, מועדונים, מוסיקה טובה וסרטים.

השייט עם חברת Disney Cruise מגיע לאיי הבהמה, שייט בקריביים, שייט בתעלת פנמה, אלסקה ועוד. בהפלגות של דיסני ליין חלומות מתגשמים והתחושה היא כאילו הגעתם לסוג של גן עדן.

דיסני קרוז ליין – Disney Cruise Line

אוניות החברה

חברת גולדן טורס מברכת אתכם  על שבחרתם לשוט עימנו בקרוז, שייט הבא שלכם.

חברת גולדן טורס מובילה בתחום השירות בנושא שייט קרוז הפלגה, הפלגות נופש ושייט תענוגות. חברת גולדן טורס מציעה לכם להזמין את השייט קרוז הבא שלכם באחת מחברות השייט המובילות בעולם: דיסני קרוז| Disney Cruise. התקשרו עוד היום לחברת גולדן טורס: 03-7625000 ותנו ליועצי השייט שלנו להגשים עבורכם את הנופש החלומי עם חברת דיסני קרוז | Disney Cruise, יעדים רבים קיימים בחברות השייט השונות: הפלגות נופש בים התיכון, הפלגה מברצלונה הפלגה מרומא הפלגה מונציה ועוד. ניתן לשלב גם שייט ממיאמי  לקריביים, הפלגה מרגיעה הפלגה יוקרתית. שייט לקריביים או שייט לאלסקה או הפלגות שייט יוקרתיות וכמובן הפלגות נופש הפלגות שייט שייט תענוגות קרוזים.

חברת דיסני קרוז | Disney Cruise הינה מבין החברות המובילות בעולם השייט וידועה זה שנים מספר כמותג: דיסני קרוז | Disney Cruise.

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן