הולנד אמריקה קרוז ליין | Holland America Cruise Line

חפשו שייט

הולנד אמריקה 

חברת השייט הולנד אמריקה קרוז היא אחת הוותיקות, היוקרתיות והטובות ביותר בתחום שייט התענוגות בעולם. החברה זכתה בתארים חשובים ביותר ובינלאומיים בתחומי השירות ובאיכות האניות שלהם. שייט על אניות הולנד אמריקה היא חוויה יוצאת דופן ומתאימה לכל גיל ומשפחה.

הולנד אמריקה קרוז ליין

חברת Holland America נוסדה בשנת 1873 כחברת מטען וקווי נוסעים. הקו החשוב שלהם יצא מהולנד מנמל רוטרדם הגדול והגיע עד ארה"ב – אמריקה, ומכאן גם שם החברה. הרבה מאוד עבר מאז השיטו את האנייה הראשונה של החברה. כיום פועלת חברת Holland America Line אך ורק כחברת שייט תענוגות והיא החלה פעילות זו עוד בסוף המאה ה-19. בשנת 1910 היא אף השיטה את ספינת התענוגות שלה אל ארץ הקודש.

הפלגה עם Holland America Cruise Line היא ללא ספק תענוג צרוף וחלומו של כל מי שמחפש שייט חלומי, אלגנטי, ויוקרתי. האווירה בשייט באניות החברה היא אינטימית, ויחסית לחברות אחרות היא מקפידה על מספר קטן יחסית של מפליגים. באניות שפע של אפשרויות ופעילויות, החל מספרייה, דרך הרצאות, סדנאות וקורסים, פעילות גופנית כמו יוגה ופילאטיס ועד ספורט כמו כדור סל, טניס, חדרי כושר ובריכות שחייה. גם מבחינת בידור יש באנייה שפע של הופעות, סרטים, תיאטרון, ריקודים, בארים, מסעדות, גלריות, חנויות ועוד.

יעדי השייט הם לכל העולם ובכל הימים, החל מאירופה והים התיכון, דרך אסיה ואוסטרליה, ארה"ב, אלסקה, הקריביים, מפרץ מקסיקו, תעלת פנמה, דרום אמריקה, מסעות טראנס-אטלנטיות, ואפילו מסעות באמזונס, אנטרקטיקה וסביב העולם.

קרוז באחת מאוניות הולנד אמריקה קרוז ליין (Holland America) הינו בהחלט חוויה מרוממת נפש.

אוניות החברה

חברת גולדן טורס מברכת אתכם  על שבחרתם לשוט עימנו בקרוז, שייט הבא שלכם.

חברת גולדן טורס מובילה בתחום השירות בנושא שייט קרוז הפלגה, הפלגות נופש ושייט תענוגות. חברת גולדן טורס מציעה לכם להזמין את השייט קרוז הבא שלכם באחת מחברות השייט המובילות בעולם: הולנד אמריקה | Holland America. התקשרו עוד היום לחברת גולדן טורס: 03-7625000 ותנו ליועצי השייט שלנו להגשים עבורכם את הנופש החלומי עם חברת הולנד אמריקה | Holland America, יעדים רבים קיימים בחברות השייט השונות: הפלגות נופש בים התיכון, הפלגה מברצלונה הפלגה מרומא הפלגה מונציה ועוד. ניתן לשלב גם שייט ממיאמי  לקריביים, הפלגה מרגיעה הפלגה יוקרתית. שייט לקריביים או שייט לאלסקה או הפלגות שייט יוקרתיות וכמובן הפלגות נופש הפלגות שייט שייט תענוגות קרוזים.

 

חברת הולנד אמריקה | Holland America הינה מבין החברות המובילות בעולם השייט וידועה זה שנים מספר כמותג: הולנד אמריקה | Holland America.

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן