נורוויג'ן קרוז ליין | Norwegian Cruise Line

שייט לדרום אפריקה - מבצע ענק - נוסע שני חינם!

חפשו שייט

קרוז NCL

כמה חיכינו להפליג שוב ביחד. Norwegian Cruise Line שמחים לחדש את הפלגות השייט החל מיולי 2021 באירופה ובאיים הקריביים, ועכשיו לזמן מוגבל – במבצעים מטורפים: נוסע שני ב-50% ועוד הטבות, והכל לזמן מוגבל ובכפוף למבצעי חברת השייט. חשוב לדעת – המבצעים יכולים להסתיים ללא כל הודעה מוקדמת.

אתם מוזמנים לבחור את האנייה המועדפת עליכם במנוע החיפוש: EPIC שמפליגה החל מספטמבר מברצלונה או רומא במסלול הקבוע של מערב אירופה, JADE שמפליגה החל מיולי מאתונה לאיי יוון, Getaway שמפליגה החל מספטמבר מרומא בים האדריאטי, איי יוון ואיטליה, והאניות GEM ו-JOY המפליגות בקריביים נכון להיום ללא צורך באשרת כניסה לארה"ב

בחרו במנוע החיפוש את האנייה המועדפת עליכם הקליקו על "חיפוש הפלגה" – והזמינו את חופשת החלומות שלכם. הנחה נוספת של עד 100$ – למזמינים ישירות באתר.

אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים – נורוויג'ן קרוז ליין עבדה ללא הפסקה, שיפרה את תוכנית הבריאות והבטיחות כדי שכלל האורחים יוכלו לשוט יותר בביטחה.

נורוויג'ן אפיק Epic

האנייה האהובה ביותר על הישראלים נורוויג'ן אפיק EPIC תחל לשוט מברצלונה במסלול הקבוע של מערב אירופה, וכן תצטרף אליה גם אניית הגטאוואי לשייט באיי יוון ואיטליה וזאת החל מחודש ספטמבר.

חברת השייט נורוויג'ן קרוז ליין נוסדה לפני כחמישים שנה והיום היא החברה השלישית בגודלה בעולם ולה יותר מעשר אניות מפוארות וחדישות המשייטות בכל העולם. חברת Norwegian Cruise Line המציאה קונספט חדש שהפך את החברה לפופולרית ביותר ולאחת הגדולות בתחום הקרוזים: "פרי סטייל קרוזינג" ופירושו החופש שבקרוז. ב"פרי סטייל קרוזינג" של NCL האורחים מחליטים מתי לאכול, עם מי לאכול ומה לאכול. בכלל, תפיסת החברה היא לתת מקסימום חופש לנופשים שעל האנייה.

אבל החופש אינו קשור רק לאוכל אלא מה אתם לובשים, היכן אתם מבלים ומתי. תחושת הנופש והחופש אופיינית מאוד לנורוויג'ן קרוז ליין והיא תפיסת החיים של החברה באשר להפלגות השייט הייחודיות שלהם. על האניות שלל אפשרויות לבילוי וחופש: מפעילויות ספורט רבות – בריכה, חדרי כושר, קיר טיפוס, דרך ספא, מסיבות ריקודים, ומוסיקה, מופעים רבים, משחקי וידיאו, בידור ייחודי, קזינו, מועדונים, מסעדות מגוונות וחדרי שינה מודרניים וייחודיים.

חברת נורוויג'ין קרוז ליין מפליגה לאזורים שונים בעולם: לאזור הקריביים, מקסיקו, דרום אמריקה, אלסקה, קנדה וניו אינגלנד, אירופה , הוואי, תעלת פנמה ועוד.

נורוויג'ן קרוז ליין – NCL Norwegian Cruise Line

אוניות החברה

חברת גולדן טורס מברכת אתכם על שבחרתם לשוט עימנו בקרוז, שייט הבא שלכם.

חברת גולדן טורס מובילה בתחום השירות בנושא שייט קרוז הפלגה, הפלגות נופש ושייט תענוגות. חברת גולדן טורס מציעה לכם להזמין את השייט קרוז הבא שלכם באחת מחברות השייט המובילות בעולם: נורוויג'ן קרוז | NorwegianCruise. התקשרו עוד היום לחברת גולדן טורס: 03-7625000 ותנו ליועצי השייט שלנו להגשים עבורכם את הנופש החלומי עם חברת נורוויג'ן קרוז | NorwegianCruise, יעדים רבים קיימים בחברות השייט השונות: הפלגות נופש בים התיכון, הפלגה מברצלונה הפלגה מרומא הפלגה מונציה ועוד. ניתן לשלב גם שייט ממיאמי  לקריביים, הפלגה מרגיעה הפלגה יוקרתית. שייט לקריביים או שייט לאלסקה או הפלגות שייט יוקרתיות וכמובן הפלגות נופש הפלגות שייט שייט תענוגות קרוזים.

חברת נורוויג'ן קרוז | Norwegian Cruise הינה מבין החברות המובילות בעולם השייט וידועה זה שנים מספר כמותג: נורוויג'ן קרוז | Norwegian Cruise.

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן