נורוויג'ן קרוז הפלגות מחיפה

נורוויג'ן קרוז הפלגות מחיפה

הפלגות נורוויג'ן מחיפה

לראשונה בישראל חברת השייט נורוויג'ן קרוז ליין מתכננת לבצע הפלגות מחיפה בחודש נובמבר 2022 וכן בחודש נובמבר 2023. ההפלגה תהיה ל-11 ימים מרומא לחיפה, והפלגה נוספת מחיפה לרומא. אל תפספסו את ההזדמנות לעלות על שייט מישראל של Norwegian Cruise בהזדמנות חד פעמית! השייט מחיפה יהיה ליעדים לימסול, רודוס, קושדאסי, איסטנבול, פיראוס, נאפולי, ליבורנו ורומא. 

נורוויג'ן קרוז הפלגות מחיפה

החברה החליטה לבסס את מעמדה בקרב קהל חובבי השייט בארץ והכריזה על נמל חיפה כנמל הבית החדש הנוסף של האנייה נורוויג'ן אפיק. "חוזרים לשוט – חוזרים להתרגש" והפעם לראשונה מישראל עם הספינה האהובה ביותר על הישראלים – נורוויג'ו אפיק, כך הכריז בהתרגשות ניק ווילקנסון סגן נשיא אזורי של נורוויג'ן קרוז.

זה שנים מספר שאנו עדים לצורך הולך וגובר מצד תיירים ישראלים להזמנת קרוזים מחיפה. מדובר בטרנד שהתפתחותו הינה עניין די צפוי וזאת בהתחשב בעלייה הולכת וגוברת של חופשות קרוז וחבילות שייט מצד תיירים ישראלים רבים.

נורוויג'ן קרוז פרצו דרך בכך שהחליטו להביא את האנייה EPIC  לישראל לצורך הפלגות מחיפה לישראלים.

אל תפספסו את ההזדמנות לעלות על שייט מישראל של NORWEGIAN CRUISE מחיפה – כנסו למערכת ההזמנות אונליין הזמינו מיד וחסכו עד מאות דולרים בהרשמה מוקדמת! 

הפלגות מחיפה נורוויג'ן קרוז

ההפלגות מחיפה כמו גם המסלולים המיוחדים ויוצאי הדופן בשילוב אווירת האירוח האיטלקית, הופכת את הפלגות נורוויג'ו לבעל יתרון מובהק עבור התייר הישראלי. הקדימו להירשם וחסכו עד אלפי שקלים בהשוואה לכל חופשה משפחתית בחודשי הקיץ בארץ.

בהפלגות של נורוויג'ן מחיפה ליוון, ניבטים הרים ועליהם בתים בסגנון, צורה או אופי שווה. איי יוון הינם אזור גיאוגרפי השייך ליוון ומכיל עשרות איים קסומים (כ – 40 איים). כמו תמיד את יופיו של האי, במלוא הדרו ניתן לראות מהים. את המראה המלבב החופים המפורצים, תכול המים וצבעי הטורקיז כמעט ולא ניתן להעביר במילים. צריך לראות כדי להבין. שייט מחיפה ליוון הינו שייט קסום הן ברמה החזותית והן ברמה התחושתית. את ריח האוזו וחדוות האירוח ניתן לחוש הרחק מההמון הסואן של העיר. טעימות קולינריות מקומיות הכרחיות למקסום ההנאה במסגרת שייט באיי יוון.

אל תפספסו את ההזדמנות לעלות על שייט מישראל של נורוויג'ן קרוז – זוהי ככל הנראה הזדמנות חד פעמית בשנה!

הפלגות NCL מחיפה

גולדן טורס סוכנות השייט הגדולה והוותיקה ביותר בישראל מאז 1933, שמחה להציג בפניכם מערכת הזמנות שייט אונליין בה תוכלו לחפש הפלגות, לברר מחירים וכן לבצע הזמנות ישירות במערכת האונליין.

אל תפספסו את ההזדמנות לעלות על שייט מישראל של NORWEGIAM CRUISE

– לבצע הזמנות אונליין להבטיח את מקומכם ולזכות בהטבות ייחודיות.

נמלי העגינה ב נורוויג'ן קרוז הפלגות מחיפה

מזג האוויר ב נורוויג'ן קרוז הפלגות מחיפה

למידע נוסף אודות קרוז בNorwegian cruise line שלחו לנו הודעה

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן