רויאל קריביאן מחיפה

רויאל קריביאן הודיעה על ביטול כל ההפלגות מחיפה. האפשרויות לזיכוי או להחזר הכספי מופיעות בדף זה.

רויאל קריביאן ישראל

ביטול הפלגות מחיפה רויאל קריביאן.

לקוחות יקרים,

חברת השייט רויאל קריביאן עבדה ללא ליאות כדי להתכונן לקאמבק חזרה לים. זה לקח חודשים רבים של תכנון על מנת להיות ערוכים ומוכנים להפעלת ההפלגות מנמלי השייט השונים ועם תיאום ותקשורת עם הממשלות והרשויות המקומיות, כדי להבטיח שהפרוטוקולים הבריאותיים החדשים שהוכנו על ידי צוות מומחי הבריאות של חברת השייט ישמרו על בריאותכם ורווחתכם.

לצערנו, חברת השייט לא הצליחה להשלים את ההכנות הנדרשות להתחלת פעילות ההפלגות מחיפה ונאלצה בצער רב לבטל את ההפלגה שלכם עקב אי השקט בישראל ובאזור המזרח התיכון. אנו יודעים שהחדשות הנ"ל מאכזבות ביותר, ומצטערים על השפעת האירועים האלה על חופשתכם. בימים הקרובים יישלחו לכל לקוחות גולדן טורס שהזמינו דרכנו את השייט מחיפה, הודעת SMS בה תדרשו לבחור את אחת מהאפשרויות שלעיל.

שימו לב – לקוחות אשר ביטלו את הפלגתם טרם הודעת הביטול של חברת השייט תנאי הביטול של ההפלגה שלהם נשארת בעינה לפי ההסכם.

עקב ביטול הפלגתכם, רויאל קריביאן וגולדן טורס מציעות לכם מספר אפשרויות נפרדות לבחירתכם:

להלן הצעת חברת רויאל קריביאן:

1. חברת השייט מנפיקה באופן אוטומטי שובר למימוש הפלגה עתידית בערך של הסכום ששילמתם + הטבה נוספת של סך 25%. סה"כ 125% על הסכום ששילמתם. חשוב להדגיש שמימוש השובר בהזמנה חדשה חייב להתבצע עד 30 באפריל 2022 ולהפלגות רויאל קריביאן שיוצאות עד לתאריך 30 לספטמבר 2022 !!!

כמו כן אנו מדגישים שבשלב זה לא מתוכננות הפלגות מחיפה ולכן מימוש השובר חייב יהיה להיעשות בהזמנת הפלגות בחו"ל בלבד.

2. החזר כספי מלא של 100% – אם הנכם בוחרים בהחזר כספי מלא, אתם לא זכאים להטבה של תוספת 25% על הסכום ששילמתם. אנו נשמח לסייע לכם בתהליך ההחזר מול חברת השייט. יש להודיע על בחירה זו לא יאוחר מתאריך 30 ליוני 2021. ההחזרים יבוצעו תוך 60 ימים לערך מיום אישור קבלת בקשתכם להחזר כספי ובכפוף להחזרים מחברת השייט.

3. הזמנה מחדש – בצעו הזמנה חדשה לקיץ 2021 להפלגות באנייה Jewel of the Seas®  מלימסול בקפריסין וקבלו הטבה בסך  400$ לחדר לבזבוזים באנייה.

להלן הצעות נוספות ייחודיות של גולדן טורס:

4. בצעו הזמנה חדשה לשייט באנייה Jade של חברת השייט Norwegian Cruise Line שתפליג מאתונה החל מחודש יולי 2021 למחוסנים בלבד וללא ילדים, במחיר של 50% לנוסע השני ובנוסף קבלו שובר לבזבוזים באנייה של עד 100$.

לבדיקה ובירור תאריכים ומחירים נא הקליקו:

https://www.goldentours.co.il/cruise-lines/norwegian-cruise-line/

5. בצעו הזמנה חדשה לשייט באנייה Epic של חברת השייט Norwegian Cruise Line שתפליג מברצלונה החל מחודש ספטמבר 2021 למחוסנים בלבד וללא ילדים, במחיר של 50% לנוסע השני ובנוסף קבלו שובר לבזבוזים באנייה של עד 100$.  

לבדיקה ובירור תאריכים ומחירים נא הקליקו:

https://www.goldentours.co.il/cruise-lines/norwegian-cruise-line/

6. זיכוי לטובת שימוש עתידי להזמנה בכל חברות השייט ללא מגבלת זמן עם הטבה של עד 200$ בכל הזמנה.

תוכלו לבחור את בחירתכם בטופס – בלינק המצ"ב http://bit.ly/royal-cancel  ולשלוח אלינו במשוב חוזר,

או לחילופין במייל לשירות הלקוחות שלנו בכתובת המייל: customers@wordpress-673998-2212903.cloudwaysapps.com

אנחנו מצטערים מאד על המצב שנוצר, מעריכים את הבנתכם, ומבקשים מכם הלקוחות להיאזר בסבלנות להחזר הכספים ותקווה שנפליג במהרה שוב ביחד. אנו מאחלים לכל לקוחותינו ולכל בית ישראל שקט ובטחון.

תודה,

גולדן טורס – סוכנות השייט הגדולה בישראל.

 

רויאל קריביאן מחיפה- לצערנו בוטלו כל ההפלגות מחיפה

היסטוריה בישראל!                                                                                                                                                                                                                                                                                 אניית הדגל החדשה של חברת רויאל קריביאן Odyssey of the Seas הגיעה לנמל חיפה. ההפלגות מתוכננות לכל תקופת הקיץ ובחגים ובמסלולים משתנים של 2 עד 7 לילות מחיפה לאיי יוון וקפריסין. בין יתר היעדים בהם האנייה תעגון: לימסול, פיראוס (אתונה), רודוס, סנטוריני ומיקונוס. ההפלגות מחיפה יהיו במתכונת "התו הירוק" למחוסנים בלבד או למחלימים, ולילדים עד גיל 16 נדרשת בדיקת קורונה לפני העלייה לאנייה. זהו למעשה הניסיון הראשון בעולם לחזרה להפלגות שייט בטוחות.  

רויאל קריביאן מחיפה

רויאל קריביאן פרצו דרך בכך שהחליטו להביא את האנייה Odyssey of the Seas לישראל לצורך הפלגות מחיפה  לישראלים בלבד וזאת החל מחודש יוני ועד סוף חודש אוקטובר. החדרים שימכרו יהיו רק חדרי מרפסת והתפוסה באנייה תהיה עד 60% בלבד. 

הפרוטוקולים של החברה בנושא בריאות הציבור כוללים: אוויר מסונן ונקי ב-100%. ניקיון ברמה רפואית. מרפאה משודרגת וצוות מומחה רפואי.

באנייה מספר רב של אטרקציות בתחומי הבידור, מסעדות נושא, פעילויות ספורט ופעילויות לילדים.

בר ספורט, ספא גדול, בר רובוטי, תצפית מדהימה מעל האנייה עם קפסולת כוכב הצפון, מועדוני לילה, בר קוקטיילים ועוד. מסעדות הנושא הם רבות ומגוונות ובהם: מסעדת וונדרלנד, מסעדה יפנית, קפה סטארבקס, ביסטרו בסולריום, מסעדת המבורגרים, פיצה סורנטו, וגם מסעדה כשרה בהשגחה וזאת בנוסף לארוחות כשרות המבושלות באנייה לכלל האורחים.

השילוב הבלתי מנוצח של הפלגות מחיפה באנייה חדשה וגדולה, ים כחול, שמש מחממת, ארוחות גורמה מפנקות, אוירה שירותית, אטרקציות מדהימות, מופעים, קזינו וכו' הופכים את חווית השייט מחיפה לחוויה בלתי נשכחת.

נצלו את ההזדמנות הנדירה והחד פעמית לעלות על שייט מישראל באניית פאר של רויאל קריביאן מחיפה – ככל הנראה הזדמנות זו לא תחזור בשנים הבאות!

נמלי העגינה ברויאל קריביאן מחיפה

מזג האוויר ברויאל קריביאן מחיפה

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן