הפלגות מחיפה 2022

הפלגות מחיפה 2022 – החלה ההרשמה – הזמינו עכשיו וחסכו מאות דולרים

הפלגות מחיפה

 

הפלגות מחיפה 2022 

 

לראשונה בישראל חברות השייט MSC ורויאל קריביאן יחלו לבצע הפלגות מחיפה לאורך כל הקיץ.

זה שנים מספר שאנו עדים לצורך הולך וגובר מצד תיירים ישראלים להזמנת קרוזים מחיפה. מדובר בטרנד שהתפתחותו הינה עניין די צפוי וזאת בהתחשב בעלייה הולכת וגוברת של חופשות קרוז וחבילות שייט מצד תיירים ישראלים רבים.
רויאל קריביאן פרצו דרך בכך שהחליטו להביא את האנייה Odyssey of the Seas לישראל לצורך הפלגות מחיפה 2021 לישראלים בלבד וזאת החל מחודש יוני ועד סוף חודש אוקטובר, אך לצערנו הפלגה זו בוטלה ולא יצאה אל הפועל. חופשות שייט מוגדרות בעולם כחופשות של Best Value for Money היות ומדובר במוצר שבו הצרכן מקבל המון אל מול מה שהוא משלם. חופשה כזו תאגור בדרכה לא רק את הדרך החסכונית ביותר לחופשה אלא גם את החופשה הזמינה ביותר לשייט מחיפה, וכמובן החופשה מפנקת ביותר. כשאנו מביאים בחשבון את היתרונות הגדולים של שייט מחיפה בכלל לא כל שכן מגוון רחב של הפלגות מחיפה  או מכל יעד אחר, הרי שיש לנו כאן הצעה אטרקטיבית במיוחד לתייר הישראלי.
ומה יש לנו בעצם בחופשה זו של שייט מחיפה שהופך את החופשה לכל כך מיוחדת ומשתלמת? ניכר כי השילוב הבלתי מנוצח של ים כחול, שמש מחממת, אוכל מפואר ומפנק, אוירה שירותית, אטרקציות מדהימות, מופעים, קזינו וכו' הופכים את חווית השייט לחוויה בלתי נשכחת.

קרוז מחיפה אינו דבר שמובן מאליו. זהו מהלך מדהים שלא היה כמותו שיכול לשנות את עולם השייט בישראל ואולי יגרום לתחום להתאושש מהר יותר משציפו.

אל תפספסו את ההזדמנות לעלות על שייט מישראל – זוהי ככל הנראה הזדמנות חד פעמית! 

נמלי העגינה בהפלגות מחיפה 2022

מזג האוויר בהפלגות מחיפה 2022

תחזית מזג אוויר חיפה

    הקרוז שלכם מחכה לכם...

    דילוג לתוכן