הפלגות מחיפה 2022

בלעדי! שירות צ'ק אין חינם למזמינים שייט MSC מחיפה באתר באונליין בלבד!*

הפלגות מחיפה

 

הפלגות מחיפה 2022 

 

לראשונה בישראל חברות השייט נורוויג'ן קרוז, MSC, ורויאל קריביאן יחלו לבצע הפלגות מחיפה לאורך כל הקיץ.

זה שנים מספר שאנו עדים לצורך הולך וגובר מצד תיירים ישראלים להזמנת קרוזים מחיפה. מדובר בטרנד שהתפתחותו הינה עניין די צפוי וזאת בהתחשב בעלייה הולכת וגוברת של חופשות קרוז וחבילות שייט מצד תיירים ישראלים רבים.
רויאל קריביאן פרצו דרך בכך שהחליטו להביא את האנייה Odyssey of the Seas לישראל לצורך הפלגות מחיפה 2021 לישראלים בלבד וזאת החל מחודש יוני ועד סוף חודש אוקטובר, אך לצערנו הפלגה זו בוטלה ולא יצאה אל הפועל. 

הפלגות מישראל 2022

חופשות שייט מוגדרות בעולם כחופשות של Best Value for Money היות ומדובר במוצר שבו הצרכן מקבל המון אל מול מה שהוא משלם. חופשה כזו תאגור בדרכה לא רק את הדרך החסכונית ביותר לחופשה אלא גם את החופשה הזמינה ביותר לשייט מחיפה, וכמובן החופשה מפנקת ביותר. כשאנו מביאים בחשבון את היתרונות הגדולים של שייט מחיפה בכלל לא כל שכן מגוון רחב של הפלגות מחיפה  או מכל יעד אחר, הרי שיש לנו כאן הצעה אטרקטיבית במיוחד לתייר הישראלי.

בחרו במנוע החיפוש את האנייה המועדפת עליכם הקליקו על "חיפוש הפלגה" – והזמינו את חופשת החלומות שלכם. הנחה נוספת של עד 100$ – למזמינים ישירות באתר.

נורוויג'ן קרוז הפלגות מחיפה

ועכשיו לראשונה בישראל הודיעה חברת נורוויג'ן קרוז על הפלגות מחיפה וזאת מחודש נובמבר 2022. החברה מודיעה לקהל חובבי הפלגות מישראל על נמל חיפה כנמל הבית החדש של האנייה נורוויג'ן אפיק. ההפלגה למשך 11 יום תחל בחיפה ותסתיים ברומא. הפלגה נוספת תצא מרומא ותסתיים בחיפה. הפלגות נוספות מתוכננות בחודש נובמבר 2023.  

ומה יש לנו בעצם בחופשה זו של שייט מחיפה שהופך את החופשה לכל כך מיוחדת ומשתלמת? ניכר כי השילוב הבלתי מנוצח של ים כחול, שמש מחממת, אוכל מפואר ומפנק, אוירה שירותית, אטרקציות מדהימות, מופעים, קזינו וכו' הופכים את חווית השייט לחוויה בלתי נשכחת.

קרוז מישראל

קרוז מחיפה אינו דבר שמובן מאליו. זהו מהלך מדהים שלא היה כמותו שיכול לשנות את עולם השייט בישראל ואולי יגרום לתחום להתאושש מהר יותר משציפו.

אל תפספסו את ההזדמנות לעלות על שייט מישראל – זוהי ככל הנראה הזדמנות חד פעמית! 

*שירות צ'ק אין חינם למזמינים שייט MSC מחיפה באונליין בלבד!

באחריותם של הנוסעים לשלוח מיד לאחר ביצוע ההזמנה באתר באונליין את הדרכונים לכתובת המייל הבאה:  book@goldentours.co.il

לא ניתן יהיה לבצע צ'ק אין ללא צילומי הדרכונים שישלחו במועד ביצוע ההזמנה !!!

תודה על שיתוף הפעולה.

נמלי העגינה בהפלגות מחיפה 2022

מזג האוויר בהפלגות מחיפה 2022

תחזית מזג אוויר חיפה

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן