הפלגות מחיפה 2022

הפלגות מחיפה 2022 – החלה ההרשמה – נוסע שני 60% הנחה – הזמינו עכשיו וחסכו מאות דולרים

הפלגות מחיפה

ביטול הפלגות מחיפה רויאל קריביאן.

לקוחות יקרים,

חברת השייט רויאל קריביאן עבדה ללא ליאות כדי להתכונן לקאמבק חזרה לים. זה לקח חודשים רבים של תכנון על מנת להיות ערוכים ומוכנים להפעלת ההפלגות מנמלי השייט השונים ועם תיאום ותקשורת עם הממשלות והרשויות המקומיות, כדי להבטיח שהפרוטוקולים הבריאותיים החדשים שהוכנו על ידי צוות מומחי הבריאות של חברת השייט ישמרו על בריאותכם ורווחתכם.

לצערנו, חברת השייט לא הצליחה להשלים את ההכנות הנדרשות להתחלת פעילות ההפלגות מחיפה ונאלצה בצער רב לבטל את ההפלגה שלכם עקב אי השקט בישראל ובאזור המזרח התיכון. אנו יודעים שהחדשות הנ"ל מאכזבות ביותר, ומצטערים על השפעת האירועים האלה על חופשתכם. בימים הקרובים יישלחו לכל לקוחות גולדן טורס שהזמינו דרכנו את השייט מחיפה, הודעת SMS בה תדרשו לבחור את אחת מהאפשרויות שלעיל.

שימו לב – לקוחות אשר ביטלו את הפלגתם טרם הודעת הביטול של חברת השייט תנאי הביטול של ההפלגה שלהם נשארת בעינה לפי ההסכם.

עקב ביטול הפלגתכם, רויאל קריביאן וגולדן טורס מציעות לכם מספר אפשרויות נפרדות לבחירתכם:

להלן הצעת חברת רויאל קריביאן:

1. חברת השייט מנפיקה באופן אוטומטי שובר למימוש הפלגה עתידית בערך של הסכום ששילמתם + הטבה נוספת של סך 25%. סה"כ 125% על הסכום ששילמתם. חשוב להדגיש שמימוש השובר בהזמנה חדשה חייב להתבצע עד 30 באפריל 2022 ולהפלגות רויאל קריביאן שיוצאות עד לתאריך 30 לספטמבר 2022 !!!

כמו כן אנו מדגישים שבשלב זה לא מתוכננות הפלגות מחיפה ולכן מימוש השובר חייב יהיה להיעשות בהזמנת הפלגות בחו"ל בלבד.

2. החזר כספי מלא של 100% – אם הנכם בוחרים בהחזר כספי מלא, אתם לא זכאים להטבה של תוספת 25% על הסכום ששילמתם. אנו נשמח לסייע לכם בתהליך ההחזר מול חברת השייט. יש להודיע על בחירה זו לא יאוחר מתאריך 30 ליוני 2021. ההחזרים יבוצעו תוך 60 ימים לערך מיום אישור קבלת בקשתכם להחזר כספי ובכפוף להחזרים מחברת השייט.

3. הזמנה מחדש – בצעו הזמנה חדשה לקיץ 2021 להפלגות באנייה Jewel of the Seas®  מלימסול בקפריסין וקבלו הטבה בסך  400$ לחדר לבזבוזים באנייה.

להלן הצעות נוספות ייחודיות של גולדן טורס:

4. בצעו הזמנה חדשה לשייט באנייה Jade של חברת השייט Norwegian Cruise Line שתפליג מאתונה החל מחודש יולי 2021 למחוסנים בלבד וללא ילדים, במחיר של 50% לנוסע השני ובנוסף קבלו שובר לבזבוזים באנייה של עד 100$.

לבדיקה ובירור תאריכים ומחירים נא הקליקו:

https://www.goldentours.co.il/cruise-lines/norwegian-cruise-line/

5. בצעו הזמנה חדשה לשייט באנייה Epic של חברת השייט Norwegian Cruise Line שתפליג מברצלונה החל מחודש ספטמבר 2021 למחוסנים בלבד וללא ילדים, במחיר של 50% לנוסע השני ובנוסף קבלו שובר לבזבוזים באנייה של עד 100$.  

לבדיקה ובירור תאריכים ומחירים נא הקליקו:

https://www.goldentours.co.il/cruise-lines/norwegian-cruise-line/

6. זיכוי לטובת שימוש עתידי להזמנה בכל חברות השייט ללא מגבלת זמן עם הטבה של עד 200$ בכל הזמנה.

תוכלו לבחור את בחירתכם בטופס – בלינק המצ"ב http://bit.ly/royal-cancel  ולשלוח אלינו במשוב חוזר,

או לחילופין במייל לשירות הלקוחות שלנו בכתובת המייל: customers@goldentours.co.il

אנחנו מצטערים מאד על המצב שנוצר, מעריכים את הבנתכם, ומבקשים מכם הלקוחות להיאזר בסבלנות להחזר הכספים ותקווה שנפליג במהרה שוב ביחד. אנו מאחלים לכל לקוחותינו ולכל בית ישראל שקט ובטחון.

תודה,

גולדן טורס – סוכנות השייט הגדולה בישראל.

הפלגות מחיפה – לצערנו בוטלו כל ההפלגות מחיפה

לראשונה בישראל חברות השייט יחלו לבצע הפלגות מחיפה לאורך כל הקיץ. זה שנים מספר שאנו עדים לצורך הולך וגובר מצד תיירים ישראלים להזמנת קרוזים מחיפה. מדובר בטרנד שהתפתחותו הינה עניין די צפוי וזאת בהתחשב בעלייה הולכת וגוברת של חופשות קרוז וחבילות שייט מצד תיירים ישראלים רבים.
רויאל קריביאן פרצו דרך בכך שהחליטו להביא את האנייה Odyssey of the Seas לישראל לצורך הפלגות מחיפה 2021 לישראלים בלבד וזאת החל מחודש יוני ועד סוף חודש אוקטובר.
חופשות שייט מוגדרות בעולם כחופשות של Best Value for Money היות ומדובר במוצר שבו הצרכן מקבל המון אל מול מה שהוא משלם. חופשה כזו תאגור בדרכה לא רק את הדרך החסכונית ביותר לחופשה אלא גם את החופשה הזמינה ביותר לשייט מחיפה, וכמובן החופשה מפנקת ביותר. כשאנו מביאים בחשבון את היתרונות הגדולים של שייט מחיפה בכלל לא כל שכן מגוון רחב של הפלגות מחיפה  או מכל יעד אחר, הרי שיש לנו כאן הצעה אטרקטיבית במיוחד לתייר הישראלי.
ומה יש לנו בעצם בחופשה זו של שייט מחיפה שהופך את החופשה לכל כך מיוחדת ומשתלמת? ניכר כי השילוב הבלתי מנוצח של ים כחול, שמש מחממת, אוכל מפואר ומפנק, אוירה שירותית, אטרקציות מדהימות, מופעים, קזינו וכו' הופכים את חווית השייט לחוויה בלתי נשכחת.

קרוז מחיפה אינו דבר שמובן מאליו. זהו מהלך מדהים שלא היה כמותו שיכול לשנות את עולם השייט בישראל ואולי יגרום לתחום להתאושש מהר יותר משציפו.

אל תפספסו את ההזדמנות לעלות על שייט מישראל – זוהי ככל הנראה הזדמנות חד פעמית!

נמלי העגינה בהפלגות מחיפה 2022

מזג האוויר בהפלגות מחיפה 2022

    הקרוז שלכם מחכה לכם...

    דילוג לתוכן