שייט מאורגן ליפן וקוריאה

שייט סביב יפן ודרום קוריאה הוא מסע שובה לב דרך נוף מגוון של ערים מודרניות, מקדשים עתיקים וקווי חוף ציוריים. נחווה את הרחובות התוססים של טוקיו, את היופי השליו של קיוטו ואת הכנסת האורחים החמה של העם היפני. שייט ברחבי יפן מבטיח זיכרונות בלתי נשכחים של מדינת איים יוצאת דופן. קוריאה הדרומית מדינה מרתקת, עם תרבות ייחודית משלה שהושפעה לאורך השנים מהתרבות הסינית והתרבות היפנית.
טיולנו ייקח חלק בתקופת פריחת הדובדבן – אחת מתופעות הטבע המדהימות שיש ליפן להציע.

מספר ימים

17

תאריך יציאה

10/03/25

חברת שייט

אנייה

Spirit

נמל יציאה

סיאול

מספר ימים

17

חברת שייט

נמל יציאה

סיאול

שייט מאורגן ליפן וקוריאה בתקופת הדובדבן _ 17 ימים מפה

היתרונות בטיול שלנו

  • קרוז מאורגן באוניית הפאר Spirit של נורוויג'ן
  • שלושה ימי ביקור בטוקיו התוססת ואתריה
  • לינה בסיאול, בירת דרום קוריאה וטיולים באזור
  • ביקור חוויתי ומיוחד לאורך הגבול בין דרום וצפון קוריאה
  • ביקור בטירת אוסקה המרשימה
  • ביקור באיי יפן המרוחקים – אוקינאווה, אישיגקי ואממי אושימה
  • יום טיול בקיוטו כולל ביקור במקדש הזהב ושוק נישיקי
  • יום חוויתי בהאקונה, כולל נסיעה ברכבל ושיט באגם אשי
  • האי ג'ג'ו בדרום קוריאה – אחד משבעת פלאי הטבע החדשים

יום 1

תל אביב - יעד ביניים - סיאול

אנו עומדים לצאת למסע מפליג ייחודי בנופיהם המדהימים של יפן ודרום קוריאה. לאחר קבלת פנים בדלפק הקבוצות באולם הממריאים שבנתב"ג, נצטרף יחד לתחילת חוויה בלתי נשכחת ונמריא דרך דובאי לסיאול, אליה נגיע ביום שלמחרת.

יום 2

הגעה לסיאול
דרום קוריאה

בשעות אחר הצהריים ננחת בסיאול (Seoul), בירתה של דרום קוריאה הנחשבת כאחת מערי הבירה המרתקות במזרח. בהגעה לסיאול, ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות. לינה בסיאול.

יום 3

סיאול ואתריה - האזור המפורז
דרום קוריאה

נתעורר בסיאול אשר ביום עבודה מונה העיר 12 מיליון תושביה עסוקים במרוץ להתקדמות בסולם החברתי והתעסוקתי. עיר שיש בה הכול-מוסדות חינוך נפלאים, מקומות עבודה נחשקים ביותר ואיכות החיים גבוהה ביותר. כל אלה מהווים גורם משיכה לרבים השואפים להגיע לכאן, ואכן, אוכלוסיית העיר גדלה כל הזמן בגלל הגירה פנימית מכל חלקי המדינה. זוהי עיר שוקקת חיים, בה מככבים גורדי שחקים מודרניים לצד ארמונות עתיקים, מקדשים ושכונות ששמרו על צביונם המסורתי. שווקים וקניונים שאינם נגמרים, ושפע של בתי אוכל למיניהם, מבחר בלתי נדלה של חנויות ובוטיקים ועוד ועוד. לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מסיאול לביקור וסיור ייחודי באזור המפורז, זהו השריד האחרון והמרתק של המלחמה הקרה בין הצפון לדרום. זהו קו הגבול החמוש והמאובטח ביותר בעולם, בין קוריאה הצפונית וקוריאה הדרומית – אטום לחלוטין למעבר, לתקשורת או לכל פעילות שהיא. האזור המפורז הוא רצועה ברוחב 4 ק"מ ובאורך של כ-250 ק"מ משני צדי הגבול, בקירוב לאורך קו הרוחב 38. ה-DMZ-Demilitarized zone נוצר ב-27.7.1953 כפועל יוצא של הסכם שביתת הנשק, כאזור חיץ בין שתי המדינות. רק מספר מוגבל ומוסכם של חיילים משני הצדדים מורשים לסייר בו. סיור מיוחד ייקח אותנו לתוך אזור זה, תוך כדי שאנחנו לומדים על הסוגיות הפוליטיות הסבוכות. נבקר בקצה המנהרה שחפרו חיילי קוריאה הצפונית כדי להעביר כוח אדם ונשק לתוך קוריאה הדרומית. נוכל לצפות על אזור התעשייה קסונג (Kaesong) שהקימו בשיתוף פעולה נדיר שתי המדינות בתחומי הצפון, נראה את תחנת הרכבת דוראסן (Dorasan) שהוקמה על הגבול מצידו הדרומי – בה הכול מוכן לרגע בו ייפתח הגבול למעבר חופשי. (הביקור במתחם ה DMZ מותנה באישור ממשלתי). בתום הביקור נשוב לסיאול ונטייל במרכז העיר שם נראה כיצד תושבי העיר הגדולה מנסים לאזן בכל דרך בין שאון ההמולה שסביב ובין הצורך שלהם לברוח קצת אל הטבע. נצעד בפלג המים צ’יאונגיצ’ון העובר במרכז העיר ונגיע לשדרה המרכזית. נראה את בית העירייה המרהיב המשלב אדריכלות מודרנית עם שימור המבנה הישן מתקופת השלטון היפני ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. לינה בסיאול.

סיאול

יום 4

סיאול ואתריה - עלייה לאונייה
דרום קוריאה

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבית המלון ונצא לסיור במהלכו נבקר בארמון המלך, המוכר כאתר מורשת עולמי של אונסק”ו שהיווה את משכנו של הנצר האחרון לשושלת הקיסרים של קוריאה. בהמשך נסתובב בשוק נאמדהמון המסורתי, בו נוכל להרגיש את תהפוכות המודרנה וכמובן גם נוכל לרכוש מזכרות. בתום ביקורנו נסע לנמל העגינה, שם נתקבל באירוח חם ואדיב. נוכל לגלות ולהכיר את השירותים הרבים של האונייה על שלל אפשרויותיה כגון בידור ופעילויות פנאי. לינה באונייה.

 

ארמון המלך סיאול

יום 5

האי ג'ג'ו
דרום קוריאה

האי ג'ג'ו (Jeju), הוא אי געשי יפהפה הממוקם במחוז ג'ג'ו שבדרום קוריאה שזכה בשנים האחרונות בתואר אחד משבעת פלאי הטבע החדשים של העולם. זהו האי הגדול ביותר בדרום קוריאה הידוע בנופי טבע מדהימים הכוללים הרים, מפלים, חופים ואזור כפרי שופע. בג’ג’ו התפתח ניב קוריאני מיוחד ותרבות כפרית נפרדת, שעבודת האלילים בה נפוצה עד היום. במהלך סיורנו נעלה לתצפית מהר הזריחה, זהו אתר מורשת עולמי של אונסק"ו הידוע בנופים הפנורמיים המדהימים שלו. הפסגה היא לוע וולקני המתנשא לגובה של 182 מטר מעל פני הים ומציעה נופים עוצרי נשימה של הנוף שמסביב, כולל האוקיינוס ​​והכפרים הסמוכים. נמשיך למוזיאון Haenyeo, המוקדש לקבוצת נשים ייחודית של צוללניות הקוצרות פירות ים ללא שימוש בציוד צלילה. צוללניות אלה מהוות חלק בלתי נפרד מהתרבות והכלכלה של האי במשך מאות שנים. בתום ביקורנו נשוב לאונייה. לינה באונייה.

האי ג'ג'ו

יום 6

יום כיף בים

יום חופשי במהלכו נהנה ממתקני האונייה השונים, כמו הבריכה, הספא, הקזינו, הארוחות ונהנה מהרצאות של מדריך הטיול. לינה באונייה.

יום 7

האי אישיגאקי ואתריו
יפן

האונייה תעגון הבוקר באי אישיגאקי (Ishigaki), הגדול והמאוכלס ביותר בארכיפלג יאיאמה. העיר אישיגאקי משמשת כמרכז הפוליטי, התרבותי והכלכלי של האי. במהלך סיורנו באי נבקר במערת נטיפים, הידועה כמערת אבן הגיר בעלת תצורות גיאולוגיות מדהימות, כולל נטיפים, זקיפים ומבני גיר ייחודיים נוספים. נעפיל לפארק באנה בו נעצור במספר נקודות תצפית שיאפשרו לנו להנות מנוף עוצר נשימה על האי והאוקיינוס שמסביב. נעבור דרך כפרים מסורתיים ולסיום נגיע למפרץ קבירה המציע נופים מדהימים וסביבה הציורית. בתום סיורנו נחזור לאוניה. לינה באונייה.

יום 8

האי אוקינאווה ואתריו
יפן

הבוקר נעגון באוקינאווה (Okinawa Island), זהו ארכיפלג המורכב מעשרות איים בים סין המזרחי והינו האי הגדול והמאוכלס ביותר. מבחינה היסטורית, לאוקינאווה הייתה זהות תרבותית ופוליטית ייחודית. זו הייתה ממלכה עצמאית הידועה בשם ממלכת ריוקיו עד שסופחה ליפן בסוף המאה ה-19. ניתן לראות את ההשפעה של תרבויות סיניות ויפניות כאחד במסורות, באדריכלות ובמטבח האוקינאווי. אוקינאווה ידועה ביופיה הטבעי, עם חופים מדהימים, שוניות אלמוגים וצמחייה עבותה. נרד בנמל העיר נאהה, בירת האי ונצא לסיור במהלכו נבקר במגדל הזיכרון והשלום המשמש כאנדרטת זיכרון לחיל האחיות, קבוצת בנות תיכון שגויסו כאחיות במהלך מלחמת העולם השנייה. נראה את מגדל הזיכרון ונבקר במוזיאון שבמקום, אשר נבנו כדי להנציח את הקרבתם וכדי לחנך את המבקרים על זוועות המלחמה. נמשיך לביקור בטירת שורי, שימשה כחצר המלכותית והמרכז האדמיניסטרטיבי של ממלכת ריוקיו, ממלכה עצמאית שהתקיימה מהמאה ה-15 ועד שסופחה ליפן. מתחם הטירה, יחד עם המבנים הסובבים אותו, היוו סמל חשוב להיסטוריה ולמורשת התרבותית של אוקינאווה, ושחזורה מהווה עדות לחוסן ולנחישות של הקהילה המקומית לשמר את המסורת והמורשת שלה. נסיים את ביקורנו ברחוב קוקוסאידורי,  איזור הקניות והבידור המפורסם של האי ובשוק הקדרות צובויה, הידוע באומנות הקרמיקה המסורתית שלו, המציג את מורשת החרס העשירה של האזור. לינה באונייה.

יום 9

האי אממי אושימה ואתריו
יפן

נעגון בעיירה נאזה שבצפון האח אממי אושימה (Amami Oshima), האי הגדול ביותר בארכיפלג אממי, הידוע במגוון ביולוגי עשיר, בתרבות ייחודית, בנופי טבע יפים ונחשב לאחד מאיי הנופש המפורסמים של יפן. נסייר ברחובות העיירה נאזה בין השווקים והמסעדות המגישות מנות מקומיות ייחודיות. נבקר במוזיאון האמנות הגדול שבאי, אשר הוקם בהשראת הבנייה המסורתית הילידית. בשעות הצהריים נצא אל חוף אוהאמה הסמוך ונהנה ממי הטורקיז הצלולים של האוקיינוס. לינה באונייה.

אממי אושימה

יום 10

קוצ'י
יפן

היום תעגון האונייה בקוצ'י (Kochi), עיר הבירה של מחוז קוצ'י בשיקוקו, אחד האיים המרכזיים של יפן. העיר ממוקמת על חופו הדרומי של האי וידוע בנופי הטבע היפים שלו ובאתרים היסטוריים. בהגעה נסע לחוף קטסורהמה (Katsurahama), הידוע ביופיו הנופי, עם נופים מדהימים של האוקיינוס ​​השקט. נחזה בפסלו המרהיב של הסמוראי סאקאמוטו ריומה, שמילא תפקיד מכריע בשיקום מייג'י, שהוביל למודרניזציה של יפן בסוף המאה ה-19. הפסל עומד כמחווה לתרומותיו ומהווה נקודת ציון בולטת בחוף הים. נמשיך ונבקר באחד מ-88 המקדשים הבודהיסטיים הנמצאים על מסלול נתיב העלייה לרגל של האי שיקוקו, מקדש צי'קורין (Chikurin-ji) הממוקם על צלע הר ומספק למבקרים סביבה שלווה ונוף. למקדש יש משמעות תרבותית והיסטורית, ומושך אליו עולי רגל ותיירים כאחד. נעצור ונצפה אל עבר טירת קוצ'י, אחת הטירות האותנטיות והשמורות ביותר ביפן אשר נבנתה באופן אסטרטגי על גבעה המשקיפה על העיר והאזור שמסביב ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. לינה באונייה.

יום 11

אוסקה - ביקור בקיוטו
יפן

הבוקר נעגון בנמל העיר אוסקה ממנו נצא בנסיעה אל קיוטו (Kyoto), אחת הערים המשמעותיות ביותר מבחינה היסטורית והעשירה מבחינה תרבותית במדינה, הידועה במקדשים המסורתיים, הגנים והמבנים ההיסטוריים שלה. קיוטו שימשה כבירת יפן במשך למעלה מאלף שנים, מ-794 עד 1868. במהלך תקופה זו, היא הייתה מרכז הפוליטיקה, התרבות, הדת והאמנות היפנית. העיר היא ביתם של אתרי מורשת עולמית רבים של אונסק"ו ויש בה כ-2,000 מקדשים, מה שהופך אותה למרכז משמעותי של פעילות דתית ביפן. את סיורנו נתחיל במקדש הזהב (Kinkaku-ji), אחד מציוני הדרך המפורסמים ביותר של קיוטו. מקדש זן בודהיסטי זה מכוסה עלי זהב ומוקף בגנים יפים ובבריכה שלווה. משם נמשיך לביקור בשוק האוכל נישיקי, אחד השווקים הפופולריים והמסורתיים ביותר בעיר, הידוע במגוון הרחב של מאכלים טריים ומקומיים, כמו גם בסחורות יפניות מסורתיות. לשוק יש היסטוריה ארוכה מתחילת המאה ה-13. לסיום ניסע לביקור במקדש קיומיזודרה (Kiyomizu), מקדש בודהיסטי היסטורי. זהו אחד המקדשים המפורסמים ביותר בעיר המוכר כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. המקדש ידוע בזכות במת העץ שלו הבולטת מהאולם המרכזי, ומציעה נוף פנורמי מדהים של האזור שמסביב, כולל העיר קיוטו. בתום סיורנו נחזור לאונייה שתישאר הלילה בנמל אוסקה. לינה באונייה.

יום 12

אוסקה ואתריה - טירת אוסקה - ביקור בנארה
יפן

הבוקר נתחיל בביקור בטירת אוסקה, הידועה גם בשם Osaka-jo, זוהי אחת הטירות המפורסמות ביותר במדינה ומוכרת בחשיבותה ההיסטורית, היופי האדריכלי וחשיבותה התרבותית. הטירה נבנתה במקור בסוף המאה ה-16 על ידי טויוטומי הידיושי, אדון ולוחם פיאודלי רב עוצמה שאיחד את יפן. נסייר ברחבי הטירה שהעיצוב שלה מציג אדריכלות יפנית מסורתית, עם גגות תלולים, פרטים דקורטיביים ופנים עץ יפהפיים. בתום ביקורנו ניסע לביקור בעיר נארה, בירת יפן בין השנים 710 עד 784. נארה ידועה כביתם של מקדשים עתיקים ואתרים היסטוריים, שרבים מהם הוכרו כאתרי מורשת עולמית של אונסק"ו. נבקר במקדש טודאי-ג'י, אחד המקדשים הבודהיסטים המפורסמים והמשמעותיים של יפן, נתהלך להנאתנו בפארק נארה, ביתם של מאות צבאים שמסתובבים בחופשיות, הנחשבים לקדושים ומוגנים כאוצר לאומי. נסיים בביקור במקדש קאסוגה, מקדש שינטו הידוע בבנייניו היפים בצבע ורמיליון ובפנסי אבן רבים שמצפים את השבילים המובילים אל המקדש. בתום ביקורנו נשוב לאונייה ונמשיך בהפלגה.
לינה באונייה.

יום 13

שימיזו - האקונה - נסיעה ברכבל - שייט באגם אשי - ביקור במוזיאון הפתוח
יפן

הבוקר נעגון בנמל העיר שימיזו (Shimizu) ממנו נצא בנסיעה לביקור באזור האקונה ועמק אווקודני,"העמק הרותח", אזור וולקני הידוע במעיינות החמים ובאדי הגופרית שלו, המשתייך לפארק הלאומי פוג'י-האקונה-איזוּ. במהלך ביקורנו נצא בנסיעה ציורית ברכבל ממנו נצפה בנופים פנורמיים אל ההרים שמסביב ושל אגם אשי הסמוך. בהמשך נצא לשייט באגם אשי, המציע נופים מדהימים של הר פוג'י, במיוחד בימים בהירים. נירגע על הסיפון ונספוג את היופי של הנוף שמסביב. בתום השייט נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה. מוזיאון ייחודי זה מציג אוסף עצום של פסלי חוצות, כולל יצירות של אמנים בעלי שם מרחבי העולם. נטייל בגנים המעוצבים להפליא תוך כדי השתאות ביצירות האומנותיות. בתום ביקורנו נשוב לאונייה ונמשיך בהפלגה. לינה באונייה.

יום 14

סיום ההפלגה - טוקיו ואתריה
יפן

הבוקר אנו נפרדים מלאי חוויות מהאונייה אשר שימשה לנו בית חם ומפואר בטיולנו. נודה לאנשי הצוות השונים וכמובן שנספיק ליהנות גם מארוחת בוקר. נעגון בנמל העיר יוקוהמה ממנו נצא בנסיעה קצרה צפונה אל טוקיו, עיר הבירה של יפן, מטרופולין תוסס ושוקק שידוע בשילוב הייחודי של מסורת וקידמה. טוקיו ממוקמת בחוף המזרחי של הונשו, האי הראשי של יפן, ונחשבת כעיר המאוכלסת ביותר ביפן ואחת הערים המאוכלסות ביותר בעולם. אחד המאפיינים המובהקים של טוקיו הוא קו הרקיע העתידני שלה, הנשלט על ידי גורדי שחקים נישאים ושלטי חוצות מוארים ניאון, עדות להתקדמות הטכנולוגית והארכיטקטורה החדשנית של יפן. למרות המודרניות שלה, טוקיו הצליחה לשמר את המורשת התרבותית העשירה שלה. מחוזות היסטוריים כמו אסקוסה ואואנו מספקים הצצה אל טוקיו הישנה, עם מבני עץ מסורתיים ומקדשים. טוקיו ידועה גם בזכות הקניות ובילויים ברמה עולמית. הרובע היוקרתי של גינזה הוא ביתם של מותגי יוקרה וחנויות כלבו, בעוד שהשכונות האופנתיות שיבויה והרג'וקו מציעות מגוון של בוטיקים אופנתיים ואופנת רחוב מוזרה. ניגודים ותגליות אינסופיות, והשילוב של מסורת וחדשנות, יחד עם האנרגיה התוססת שלה, הופכים אותה ליעד שובה לב למטיילים המחפשים חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. בהגעה נצא ליום טיול בעיר, במהלכו נבקר במקדש מייג'י, מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י ולאשתו, הקיסרית שוקן. הקיסר מוצוהיטו "מייג'י" שבתקופתו יפן עברה ממדינה פיאודלית למונרכיה אבסולוטית ופתחה את שעריה בפני המערב אחרי היותה סגורה במשך 250 שנה, תקופה שסימנה והחלה את ההתפתחות האדירה של יפן. ביקור במקדש מהווה לנו מפלט שליו מהעיר ההומה טוקיו, ומספק הזדמנות לחוות את המורשת התרבותית העשירה והמסורות הרוחניות של יפן. נמשיך לטייל להנאתנו ברובע שיבויה הידוע באווירה התוססת שלו וברחובותיו השוקקים. נחצה את מעבר החצייה בשיבויה, אחד מנקודות הציון האייקוניות של טוקיו, צומת עצום שבו הולכי רגל מכל הכיוונים מתכנסים בבת אחת. הוא מכונה לעתים קרובות כמעבר הולכי הרגל העמוס ביותר בעולם. לסיום נעפיל לתצפית ממגדל טוקיו. בתום ביקורנו ניסע לבית המלון למנוחה, התארגנות וארוחת ערב. לינה בטוקיו.

יום 15

טוקיו ואתריה - מקדש אסקוסה - ביקור במוזיאון הלאומי - פארק אואנו - רובע גינזה
יפן

נצא ליום טיול נוסף בעיר, במהלכו נגיע למקדש אסקוסה קאנון, הידוע גם בשם Senso-ji, מקדש בודהיסטי הממוקם ברובע אסקוסה. זהו אחד המקדשים המפורסמים והעתיקים ביותר בטוקיו, המושך אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. נערוך ביקור במקדש אשר מספק הצצה למורשת התרבותית העשירה של יפן ומציע אווירה שלווה ורוחנית בתוך העיר ההומה. נמשיך לביקור במוזיאון הלאומי של טוקיו, זהו המוזיאון העתיק והגדול ביותר במדינה ובו אוסף נרחב של יצירות אמנות וחפצי תרבות מיפן ומחלקים אחרים של אסיה הכולל למעלה מ-110,000 פריטים, כולל יצירות אמנות יפניות, חפצים ארכיאולוגיים, פסלים, קליגרפיה, קרמיקה, טקסטיל ואמנות בודהיסטית. בתום ביקורנו נמשיך לפארק אואנו הסמוך, אחד הפארקים הפופולריים ביותר בעיר המציע שילוב של יופי טבעי, מורשת תרבותית ואטרקציות ידידותיות למשפחות. לסיום נבקר ברובע גינזה המפורסם הידוע כאחד מאזורי הקניות היוקרתיים והיוקרתיים ביותר בעיר, הכולל בוטיקים יוקרתיים, חנויות כלבו, גלריות לאמנות ומסעדות משובחות. לינה בטוקיו.

יום 16

טוקיו ואתריה - טיסת המשך לתל אביב
יפן

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבית המלון ונצא ליום טיול נוסף בטוקיו ואתריה. ניסע לרובע אודאיבה, רובע פופולרי הממוקם על אי מעשה ידי אדם במפרץ טוקיו, רובע תוסס ודינמי בטוקיו המציע שילוב של קניות, בידור ופעילויות פנאי, מה שהופך אותו ליעד פופולרי. נצא לביקור מפעים במוזיאון הדיגיטלי המיוחד המציע חוויה סוחפת שבה המיצגים משלבים לרוב אור, קול ואינטראקטיביות, ויוצרים סביבה ייחודית ודינמית. נמשיך ונשוטט ברחובות הרובע הססגוני שינג’וקו, רובע שוקק חיים בטוקיו, הידוע בחיי הלילה התוססים, הקניות ואפשרויות הבילוי שלו ועוד ככיל שיותיר לנו הזמן. לקראת שעות הערב נשים פעמינו לשדה התעופה ומטוקיו הרחוקה נמריא דרך יעד ביניים בחזרה הביתה לישראל.

יום אחרון

נחיתה בתל אביב

בשעות הבוקר ננחת בתל אביב.

למה שייט מאורגן עם גולדן טורס

למה שייט מאורגן
עם גולדן טורס

המדריכים

בואו ליהנות מנבחרת המדריכים המוצלחת של גולדן טורס. מדריכים מנוסים בעלי ידע רב שיתרמו רבות להעשרת הידע והחוויה בטיול הבלתי נשכח שלכם.

מסלולים שנבחרו בקפידה

בטאו את תחביב הטיולים וגילוי הארצות שלכם באמצעות מסלולים שנבחרו בקפידה ואשר יחשפו בפניכם פנינים נסתרות וחוויות בלתי נשכחות.

היתרון שבביטחון

תודות להקפדה, ניסיון ומקצועיות, גולדן טורס, גאה במערך הטיולים שמעניק, שקט נפשי ושירותיות משיחת הבירור הראשוני ועד איסוף המזוודות בחזור.

תאריכים ומחירים

תאריכי הטיול

מס’ ימים

מחיר לאדם

מדריך

סטטוס

הערות

10/03/25