שייט מדובאי – הפלגות מדובאי

חפשו שייט

dubai
dubai
dubai
dubai
dubai

שייט מדובאי

שייט מדובאי – הפלגה מדובאי

מהמפרץ הפרסי דרך חולות הזהב ועד לטבע פראי: שייט מדובאי לדרום אפריקה

כמה נדיר ויוצא דופן להגשים חלום! כעת בהזדמנות יוצאת דופן נורוויג'ן קרוז ליין מאפשרת להגשים 3 חלומות. שייט מדובאי לקייפטאון שדרום אפריקה דרך המפרץ ההודי עם עגינות בסיישל ומדגסקר באוניית הפאר של נורוויג'ן ג'ייד Norwegian Jade יכולה להיות הדרך המושלמת לסגור את שנת 2021. חולות הזהב, ים טורקיז, קרנפים רחבי שפה, פילים, צ'יטות, אריות, זברות פראיים ומגוונים, הם רק חלק קטן ממה שמצפה לנוסעים בחוויה המיוחדת של שייט לדרום אפריקה.

מתחילים עם שייט מדובאי ומקנחים עם שייט בדרום אפריקה ובאמצע: נופי גן עדן

את החופשה הזו תזכרו לעוד שנים רבות. מתחילים בדובאי שבמפרץ הפרסי. דובאי, אחת משבע האמירויות של המפרץ הפרסי הידועה בשילוב המרתק של מסורת וקידמה. היציאה לחוויית שייט מדובאי קסומה ומרתקת בפני עצמה. מדובאי תצאו למסע מרתק בן 18 לילות החוצה יבשות, גומע עשרות קילומטרים ועובר מדובאי דרך האוקיאנוס ההודי עם חולות הזהב של סיישל, נופי בראשית במדגסקר ועד לאפריקה המשלבת ג'ונגל פראי ונופי בראשית במדינה עשירה: כלכלית, קולינרית עם יינות בוטיק אך מורכבת בפן ההיסטורי שלה וההשפעה האירופאית אותה ספגה במהלך עשרות בשנים.

חלום של הפלגה  עם נורוויג'ן ג'ייד Norwegian Jade עם שייט מדובאי לדרום אפריקה

אוניית הג'ייד שהושקה לאחרונה מחדש, מארחת למעלה מ-2400 אורחים בו זמנית, אליהם מתווספים עוד למעלה מ-1000 אנשי צוות. האונייה שוקלת קרוב ל-95,000 טון והיא אחת מהאוניות המובילות של חברת נורוויג'ן קרוז ליין. הג'ייד, מייצגת את הפילוסופיה של חברת נורוויג'ן לפיה – 'האורחים לפני הכל'. לאורכה ולרחובה האונייה מלאה בעשרות פעילויות שימלאו כל רגע ורגע בחופשה שלך. גם במהלך ימי הים, לא תשתעממו לרגע אחד עם עשרות פעילויות ואטרקציות לכל הגילאים בסיפונה של הנורוויג'ן ג'ייד. במהלך חופשת שייט בדרום אפריקה, תוכלו לחוש חופשיים בהתאם למוטו של חברת השייט: Feel Free המשקפת את אמנת השירות של האונייה.

שריינו מקום עבור שייט מדובאי לדרום אפריקה עם Norwegian Jade

מעוניינים להזמין חדר עבור שייט מדובאי לדרום אפריקה? בדצמבר 2021 תוכלו להנות מהפלגה חלומית ל 3 אזורים מרתקים ושונים בשייט אחד בן 18 לילות. חייגו עכשיו והבטיחו מקומכם בהפלגה ייחודית המתחילה בדובאי וממשיכה עם ימי עגינה ביעדים מופלאים כמו סיישל ומדגסקר ומשם לדרום אפריקה. מומחי השייט של גולדן טורס – סוכנות השייט הוותיקה והמקצועית בישראל, יוכלו להתאים עבורכם את חבילת השייט המתאימה ביותר ולסייע בידכם בבחירת מיקום החדר, ההכנות לשייט וליווי צמוד לכל אורך החופשה החלומית בסיפונה של הנורוויג'ן ג'ייד. מספר המקומות מוגבל. חייגו עוד היום ושריינו מקומכם: 03-7625000

 

חבילות מומלצות לשייט מדובאי – הפלגות מדובאי

נמלי העגינה בשייט מדובאי – הפלגות מדובאי

מזג האוויר בשייט מדובאי – הפלגות מדובאי

תחזית מזג האוויר דובאי

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן