שייט מחיפה

שייט מחיפה – קרוז מחיפה – הפלגות מחיפה

לראשונה בישראל – שייט מחיפה עם חברת רויאל קריביאן בחודשים יוני – אוקטובר עם האנייה החדשה ביותר בעולם Odyssey of the Seas.

בין אם זה שייט מחיפה או שייט מאשדוד, הרי שייט מישראל מצליח למלא את אוניות השייט הבינלאומיות שמגיעות לנמלי ישראל.

בשל שיקולים שונים (ולאו דווקא ביטחוניים) שייט מחיפה או שייט מאשדוד או בכלל שייט מישראל, מהווה אירוע של אחת לכמה שנים. הייתה זו אניית הליריקה שפקדה את נמל חיפה להעלאת נוסעים לפני 3 שנים, מאז עברו לא מעט מים בים התיכון ובנמל חיפה ורק עכשיו מתאפשרת שוב העלאת נוסעים באניית הפאר Odyssey of the Seas של רויאל קריביאן

הצרכן הישראלי מצביע ברגלים ונרשם במהירות בזק לכל הפלגה מחיפה או הפלגה מישראל באשר היא. כמובן שזה המקום להדגיש כי אנו מדברים על חברות השייט הבינלאומיות.

המחשבה שבה נוסע יכול לעלות על רכבת בכל עיר בארץ, לרדת בנמל חיפה, לחצות גשר ולהיות אורח של קהילה בינלאומית היא בפני עצמה כבר עושה חשק לרוץ ולהירשם לשייט מחיפה.

במינימום בירוקרטיה ניתן לעלות לאניית שייט מפוארת ברמה בינלאומית ולהצטרף כבר כאן בארץ לאלפי נוסעים מרחבי העולם והכול מהארץ. שייט מחיפה לרב אך לעיתים גם שייט מאשדוד.

דווקא בגלל הביקוש הרב לשייט מחיפה באניות פאר בינלאומיות, רצוי ומומלץ להרשם בהרשמה מוקדמת להפלגות אלו אשר לבד מן היתרונות אותם הזכרנו, הם בד"כ משתלמות יותר בכך שכל מרכיב הטיסה נחסך. הביקוש לשייט מחיפה בפרט ולהפלגה מהארץ בכלל הינו גדול ולכן אנו ממליצים להקדים ולהרשם בהרשמה מוקדמת להפלגות אלו של שייט מחיפה.

נמלי העגינה בשייט מחיפה

מזג האוויר בשייט מחיפה

    הקרוז שלכם מחכה לכם...

    דילוג לתוכן