שייט מחיפה – קרוז מחיפה

MSC או רויאל קריביאן מחיפה - קרוז מחיפה - החלה ההרשמה להפלגות מחיפה קיץ 2022

שייט מחיפה – קרוז מחיפה – הפלגות מחיפה

גולדן טורס – סוכנות השייט הגדולה בישראל.

שייט מחיפה – כל ההפלגות מחיפה

לראשונה בישראל – שייט מחיפה עם חברת MSC Cruise  וחברת רויאל קריביאן בהפלגות מחיפה בחודשים מרץ – אוקטובר עם האניה ליריקה של MSC ועם האנייה Rhapsody of the Seas של רויאל קריביאן.

בין אם זה שייט מחיפה או שייט מאשדוד, הרי שייט מישראל מצליח למלא את אוניות השייט הבינלאומיות שמגיעות לנמלי ישראל.

בשל שיקולים שונים (ולאו דווקא ביטחוניים) שייט מחיפה או שייט מאשדוד או בכלל שייט מישראל, מהווה אירוע של אחת לכמה שנים. הייתה זו אניית הליריקה שפקדה את נמל חיפה להעלאת נוסעים לפני 3 שנים, מאז עברו לא מעט מים בים התיכון ובנמל חיפה ורק עכשיו מתאפשרת שוב העלאת נוסעים באניית הפאר Rhapsody of the Seas של רויאל קריביאן, וכן באניית ליריקה של MSC שחוזרת אלינו לאחר מספר שנים.

הצרכן הישראלי מצביע ברגלים ונרשם במהירות בזק לכל הפלגות מחיפה או הפלגה מישראל באשר היא. כמובן שזה המקום להדגיש כי אנו מדברים על חברות השייט הבינלאומיות.

המחשבה שבה נוסע יכול לעלות על רכבת בכל עיר בארץ, לרדת בנמל חיפה, לחצות גשר ולהיות אורח של קהילה בינלאומית היא בפני עצמה כבר עושה חשק לרוץ ולהירשם לשייט מחיפה.

במינימום בירוקרטיה ניתן לעלות לאניית שייט מפוארת ברמה בינלאומית ולהצטרף כבר כאן בארץ לאלפי נוסעים מרחבי העולם והכול מהארץ. שייט מחיפה לרב אך לעיתים גם שייט מאשדוד.

דווקא בגלל הביקוש הרב לשייט מחיפה באניות פאר בינלאומיות, רצוי ומומלץ להרשם בהרשמה מוקדמת להפלגות אלו אשר לבד מן היתרונות אותם הזכרנו, הם בד"כ משתלמות יותר בכך שכל מרכיב הטיסה נחסך. הביקוש לשייט מחיפה בפרט ולהפלגה מהארץ בכלל הינו גדול ולכן אנו ממליצים להקדים ולהרשם בהרשמה מוקדמת להפלגות אלו של שייט מחיפה.

נמלי העגינה בשייט מחיפה – קרוז מחיפה

מזג האוויר בשייט מחיפה – קרוז מחיפה

תחזית מזג אוויר חיפה

    הקרוז שלכם מחכה לכם...

    דילוג לתוכן