שייט מחיפה – קרוז מחיפה

רויאל קריביאן מחיפה - קרוז מחיפה - החלה ההרשמה להפלגות מחיפה קיץ 2022 - נוסע שני 60% הנחה!

הפלגות מחיפה לשנת 2022 - הזמנות אונליין

שייט מחיפה – קרוז מחיפה – הפלגות מחיפה

לקוחות יקרים,

חברת השייט רויאל קריביאן עבדה ללא ליאות כדי להתכונן לקאמבק חזרה לים. זה לקח חודשים רבים של תכנון על מנת להיות ערוכים ומוכנים להפעלת ההפלגות מנמלי השייט השונים ועם תיאום ותקשורת עם הממשלות והרשויות המקומיות, כדי להבטיח שהפרוטוקולים הבריאותיים החדשים שהוכנו על ידי צוות מומחי הבריאות של חברת השייט ישמרו על בריאותכם ורווחתכם.

לצערנו, חברת השייט לא הצליחה להשלים את ההכנות הנדרשות להתחלת פעילות ההפלגות מחיפה ונאלצה בצער רב לבטל את ההפלגה שלכם עקב אי השקט בישראל ובאזור המזרח התיכון. אנו יודעים שהחדשות הנ"ל מאכזבות ביותר, ומצטערים על השפעת האירועים האלה על חופשתכם. בימים הקרובים יישלחו לכל לקוחות גולדן טורס שהזמינו דרכנו את השייט מחיפה, הודעת SMS בה תדרשו לבחור את אחת מהאפשרויות שלעיל.

שימו לב – לקוחות אשר ביטלו את הפלגתם טרם הודעת הביטול של חברת השייט תנאי הביטול של ההפלגה שלהם נשארת בעינה לפי ההסכם.

עקב ביטול הפלגתכם, רויאל קריביאן וגולדן טורס מציעות לכם מספר אפשרויות נפרדות לבחירתכם:

להלן הצעת חברת רויאל קריביאן:

1. חברת השייט מנפיקה באופן אוטומטי שובר למימוש הפלגה עתידית בערך של הסכום ששילמתם + הטבה נוספת של סך 25%. סה"כ 125% על הסכום ששילמתם. חשוב להדגיש שמימוש השובר בהזמנה חדשה חייב להתבצע עד 30 באפריל 2022 ולהפלגות רויאל קריביאן שיוצאות עד לתאריך 30 לספטמבר 2022 !!!

כמו כן אנו מדגישים שבשלב זה לא מתוכננות הפלגות מחיפה ולכן מימוש השובר חייב יהיה להיעשות בהזמנת הפלגות בחו"ל בלבד.

2. החזר כספי מלא של 100% – אם הנכם בוחרים בהחזר כספי מלא, אתם לא זכאים להטבה של תוספת 25% על הסכום ששילמתם. אנו נשמח לסייע לכם בתהליך ההחזר מול חברת השייט. יש להודיע על בחירה זו לא יאוחר מתאריך 30 ליוני 2021. ההחזרים יבוצעו תוך 60 ימים לערך מיום אישור קבלת בקשתכם להחזר כספי ובכפוף להחזרים מחברת השייט.

3. הזמנה מחדש – בצעו הזמנה חדשה לקיץ 2021 להפלגות באנייה Jewel of the Seas®  מלימסול בקפריסין וקבלו הטבה בסך  400$ לחדר לבזבוזים באנייה.

להלן הצעות נוספות ייחודיות של גולדן טורס:

4. בצעו הזמנה חדשה לשייט באנייה Jade של חברת השייט Norwegian Cruise Line שתפליג מאתונה החל מחודש יולי 2021 למחוסנים בלבד וללא ילדים, במחיר של 50% לנוסע השני ובנוסף קבלו שובר לבזבוזים באנייה של עד 100$.

לבדיקה ובירור תאריכים ומחירים נא הקליקו:

https://www.goldentours.co.il/cruise-lines/norwegian-cruise-line/

5. בצעו הזמנה חדשה לשייט באנייה Epic של חברת השייט Norwegian Cruise Line שתפליג מברצלונה החל מחודש ספטמבר 2021 למחוסנים בלבד וללא ילדים, במחיר של 50% לנוסע השני ובנוסף קבלו שובר לבזבוזים באנייה של עד 100$.  

לבדיקה ובירור תאריכים ומחירים נא הקליקו:

https://www.goldentours.co.il/cruise-lines/norwegian-cruise-line/

6. זיכוי לטובת שימוש עתידי להזמנה בכל חברות השייט ללא מגבלת זמן עם הטבה של עד 200$ בכל הזמנה.

תוכלו לבחור את בחירתכם בטופס – בלינק המצ"ב http://bit.ly/royal-cancel  ולשלוח אלינו במשוב חוזר,

או לחילופין במייל לשירות הלקוחות שלנו בכתובת המייל: customers@goldentours.co.il

אנחנו מצטערים מאד על המצב שנוצר, מעריכים את הבנתכם, ומבקשים מכם הלקוחות להיאזר בסבלנות להחזר הכספים ותקווה שנפליג במהרה שוב ביחד. אנו מאחלים לכל לקוחותינו ולכל בית ישראל שקט ובטחון.

תודה,

גולדן טורס – סוכנות השייט הגדולה בישראל.

שייט מחיפה – כל ההפלגות מחיפה

לראשונה בישראל – שייט מחיפה עם חברת רויאל קריביאן בחודשים יוני – אוקטובר עם האנייה החדשה ביותר בעולם Odyssey of the Seas.

בין אם זה שייט מחיפה או שייט מאשדוד, הרי שייט מישראל מצליח למלא את אוניות השייט הבינלאומיות שמגיעות לנמלי ישראל.

בשל שיקולים שונים (ולאו דווקא ביטחוניים) שייט מחיפה או שייט מאשדוד או בכלל שייט מישראל, מהווה אירוע של אחת לכמה שנים. הייתה זו אניית הליריקה שפקדה את נמל חיפה להעלאת נוסעים לפני 3 שנים, מאז עברו לא מעט מים בים התיכון ובנמל חיפה ורק עכשיו מתאפשרת שוב העלאת נוסעים באניית הפאר Odyssey of the Seas של רויאל קריביאן

הצרכן הישראלי מצביע ברגלים ונרשם במהירות בזק לכל הפלגה מחיפה או הפלגה מישראל באשר היא. כמובן שזה המקום להדגיש כי אנו מדברים על חברות השייט הבינלאומיות.

המחשבה שבה נוסע יכול לעלות על רכבת בכל עיר בארץ, לרדת בנמל חיפה, לחצות גשר ולהיות אורח של קהילה בינלאומית היא בפני עצמה כבר עושה חשק לרוץ ולהירשם לשייט מחיפה.

במינימום בירוקרטיה ניתן לעלות לאניית שייט מפוארת ברמה בינלאומית ולהצטרף כבר כאן בארץ לאלפי נוסעים מרחבי העולם והכול מהארץ. שייט מחיפה לרב אך לעיתים גם שייט מאשדוד.

דווקא בגלל הביקוש הרב לשייט מחיפה באניות פאר בינלאומיות, רצוי ומומלץ להרשם בהרשמה מוקדמת להפלגות אלו אשר לבד מן היתרונות אותם הזכרנו, הם בד"כ משתלמות יותר בכך שכל מרכיב הטיסה נחסך. הביקוש לשייט מחיפה בפרט ולהפלגה מהארץ בכלל הינו גדול ולכן אנו ממליצים להקדים ולהרשם בהרשמה מוקדמת להפלגות אלו של שייט מחיפה.

נמלי העגינה בשייט מחיפה – קרוז מחיפה

מזג האוויר בשייט מחיפה – קרוז מחיפה

    הקרוז שלכם מחכה לכם...

    דילוג לתוכן