שייט לקוטב הצפוני

חפשו שייט

north-pole
north-pole
north-pole
north-pole
north-pole

שייט לקוטב הצפוני – קרוז לקוטב הצפוני

שייט לקוטב הצפוני היא שילוב מצוין של נופש והנאה משייט באוניית קרוז מפנקת עם הכרות עם אחד היעדים היפים בעולם – הפיורדים של נורבגיה. בשייט לפיורדים מגיעות האוניות לערים ועיירות ציוריות ועוברות דרך פיורדים ונופים עוצרי נשימה שהנאה גדולה יותר לראותם היא בהגעה בדרך הים אל המפרצים ואל הפיורדים.

שייט לקוטב הצפוני היא למעשה שייט בים המכונה הים הצפוני. הים הצפוני הוא כמובן חלק מהאוקיינוס האטלנטי והוא מכונה ים שולי. לרוב ים שולי מאופיין כחלק מים גדול יותר שחלק יבשתי גדול מפריד במעט ביניהם, לעיתים מדובר בקבוצת איים או בחלק יבשתי גדול כזה הדומה למקרה של נורבגיה. המדינות הגובלות בים הצפוני הן נורבגיה, דנמרק, גרמניה, הולנד, בלגיה והאיים הבריטיים כמובן.

שייט לפיורדים הנורבגים היא דרך מצוינת ליהנות לא רק מפינוקי האונייה, אלא היא דרך טובה להכיר את ההיסטוריה של נורבגיה, לראות את הערים הגדולות ואת העיירות כמו גם את כפרי הדייגים המצויים לאורך החוף הארוך שלה. בשייט בפיורדים אי אפשר שלא להתפעל מהטבע ומהנופים הנפלאים כמו גם מעולם החי המצוי בה, אך בעיקר להכיר ולראות את הנופים יוצאי הדופן של הפיורדים המיוחדים לנורבגיה.

שייט לפיורדים יוצא ממספר נמלי יציאה כמו אמסטרדם, קופנהגן ואוסלו בירתה של נורבגיה. השייט עוגן לאורך חופה המערבי של נורבגיה במקומות שונים בין השאר בעיר ברגן הקסומה, גיירנגר, פלאם ועוד.

חברות שייט רבות מפעילות את אוניותיהם במסלולים שונים לאורך הפיורדים של נורבגיה. עונת השייט לפיורדים היא בין החודשים מאי לספטמבר אז מזג האוויר נוח. מסלולי השייט מגוונים חלקם אורכים כשבעה ימים והארוכים שביניהם מגיעים לעד 16 ימים של הפלגה.

חבילות מומלצות לשייט לקוטב הצפוני

נמלי העגינה בשייט לקוטב הצפוני

מזג האוויר בשייט לקוטב הצפוני

למידע נוסף אודות קרוז בקוטב הצפוני שלחו לנו הודעה

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן