קרוז מישראל – הפלגות מישראל

שירות צ'ק אין חינם למזמינים שייט MSC מחיפה באתר באונליין בלבד!*

הפלגות מישראל – קרוז מישראל

עכשיו זה אפשרי! הפלגות מישראל של מיטב חברות השייט הבינלאומיות. בקיץ הקרוב תיפתחנה מגוון אפשרויות של שייט מישראל. לאחר שנים רבות בהן עלייה לשייט מפנק של חברת שייט בינלאומית הייתה כרוכה בהוצאות מיותרות של טיסה לשייט, מלון לפני השייט והעברות לאנייה – בהחלט הוצאות כבדות ומשמעותיות, כעת קרוז מישראל על אוניות השייט הגדולות בעולם. הפלגה מישראל קרובה מאי פעם ואם אכן חפצה נפשכם בחופשת שייט מישראל – הגעתם למקום הנכון.

הפלגות מישראל 2022 – רויאל קריביאן מישראל

חברת השייט הראשונה שהודיעה כי בכוונתה להוציא הפלגות מישראל בקיץ הקרוב היא חברת רויאל קריביאן שעל סיפון אניית Rhapsody of the Seas רפסודי אוף דה סיז מחיפה, תוכלו לצאת כבר בקיץ הקרוב. מדובר באונייה הוותיקה והקלאסית של רויאל קריביאן אשר מייעדת אונייה זו עבור קהל הלקוחות הישראלי הנאמן כמו גם החדש והסקרן המעוניין בהפלגות מישראל. אניית הרפסודי הושקה מחדש בשנת 2012 בעלות של מיליוני דולרים ובוצעו בה ההתאמות הנדרשות לטכנולוגיה והצרכים של הפלגות מחיפה 2022. רפסודי מארחת למעלה מ 2500 נוסעים ב 12 קומות מעל לגובה פני הים. בין האטרקציות הרבות: קיר טיפוס, מגרשי ספורט, גולף, מועדונים לילדים, בריכות מתחמי מזון ועוד.

שייט מישראל – הפלגות MSC מישראל

חברת שייט נוספת שהכריזה על קרוז מישראל היא חברת MSC האיטלקית אשר הכריזה כי בקיץ הקרוב תוציא הפלגה של האנייה  MSC Lirica מישראל. האנייה הידועה, ליריקה מחיפה, תצא במגוון מסלולי שייט מישראל במסלול מרהיב שיעבור דרך נמלי הפאר של אגן הים התיכון: אתונה, לימסול, סנטוריני לימסול, רודוס וקושדאסי. הפלגה מישראל עם אניית הליריקה, היא מוצר מבוקש אשר משלב איכות איטלקית, עיצוב אירופאי, קולינריה בינלאומית ואנשים, אורחים ומארחים כאחד עם לב חם ואוהב.

שייט תענוגות מישראל

אתם מוזמנים להצטרף לאחת ההפלגות של שייט תענוגות מישראל במסלולים שונים של שייט מחיפה ליוון לקפריסין לטורקיה ועוד. בשייט זה תיהנו מארוחות גורמה הופעות בינלאומיות מתקני ספא ועוד. בואו להינות ולהתרגש מחדש עם שייט תענוגות מישראל.

קרוזים מישראל – נוח, משתלם וזמין

חבילת שייט מישראל משתלמת במיוחד! הזמינו כעת וחסכו עד מאות דולרים בהשוואה למחירי קיץ בחופשה בישראל בתקופה הרלוונטית. מומחי השייט של חברת גולדן טורס המקצועיים והותיקים, ילוו אתכם לאורך כל התהליך ויתאימו עבורכם את חבילת השייט המושלמת עבורכם. סוכני החברה ידעו להמליץ ולתפור עבורכם את חבילת השייט המתאימה לכם. הביקוש לשייט מישראל עצום ואתם לא רוצים לפספס את ההזדמנות. חייגו עכשיו: 03-7625000 והבטיחו חופשתכם.

*שירות צ'ק אין חינם למזמינים שייט MSC מחיפה באתר באונליין בלבד!

באחריות הלקוח/המזמין לשלוח צילומי דרכונים מיד לאחר ביצוע ההזמנה באתר באונליין.

יש לשלוח את צילומי הדרכונים לכתובת המייל book@goldentours.co.il

ללא צילומי הדרכונים שישלחו מיד בתום ביצוע ההזמנה, לא ניתן לבצע צ'ק אין !!!

תודה על שיתוף הפעולה.

 

נמלי העגינה בקרוז מישראל – הפלגות מישראל

מזג האוויר בקרוז מישראל – הפלגות מישראל

תחזית מזג אוויר חיפה

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן