שייט כשר | קרוז כשר

שייט כשר - הפלגות כשרות

הפלגות כשרות

'גולדן טורס' – זוכת הפרס הבינלאומי:  'פורצי דרך בתחום הקרוזים הכשרים' – Norwegian cruise line awards 2019 

הפלגות כשרות מחיפה -שייט כשר מחיפה

לראשונה בישראל – הפלגות כשרות מחיפה של חברת רויאל קריביאן באנייה רפסודי אוף דה סיז.

חברת רויאל קריביאן  תחל להפליג מנמל חיפה החל מחודש אוגוסט 22 ועד אוקטובר 22 באנייה רפסודי אוף דה סיז. באנייה יוגש גם אוכל כשר.

הכשרות תהיה של הרב דוד ווברמן – מומחה כשרות וספק של קייטרינג גלאט כשר מארה"ב.

  • באנייה יופעל מטבח כשר.
  • חדר אוכל מיוחד כשר לשומרי הכשרות.
  • מזנון ובית קפה כשר – 24 שעות ביממה.
  • בית כנסת באנייה.
  • נרות שבת אלקטרוניים.
  • יינות ובירות כשרים באנייה.

להזמנות שייט כשר בחודש אוגוסט 22 הקליקו בקישור הבא: https://bit.ly/Rcl0822

להזמנות שייט כשר בחודש ספטמבר 22 הקליקו בקישור הבא: https://bit.ly/Rcl0922  

להזמנות שייט כשר בחודש אוקטובר 22 הקליקו בקישור הבא: https://bit.ly/Rcl1022

חוויית השייט הכשר

הבוקר קיבלתם ביקור אישי מהשף קונדיטור של אוניית הפאר במסגרתה שייט כשר או קרוז כשר, שביקש את המלצתכם לקינוח שיוגש בארוחת הצהרים. לקראת ערב הנכם מוזמנים לקוקטיל חגיגי לבאי שייט כשר או קרוז כשר מפנק זה. עוד אחד מיני קוקטילים מפוארים ומושקעים המתקיימים מדי ערב באחד מאולמות הפאר והתיאטראות המעטרות את היכליו המפוארים של אוניית שייט כשר או קרוז כשר'

נשמע לכם חלומי מדי?! שייט כשר או קרוז כשר תענוגות מהסרטים בלבד?!

 

למה שייט כשר עם גולדן טורס

אוכל גורמה כשר ושף פרטי

אוכל גורמה כשר ושף פרטי

משגיח כשרות מהארץ

משגיח כשרות מהארץ

ספר תורה ובית כנסת

ספר תורה ובית כנסת

ספר תורה ובית כנסת

ספר תורה ובית כנסת

'גולדן טורס' – זוכת הפרס הבינלאומי:  'פורצי דרך בתחום הקרוזים הכשרים' – Norwegian cruise line awards 2019

'גולדן טורס' מקבוצת "האחים אברהמוף" הינה ממובילות תחום תיירות הקרוזים הבינלאומיים בישראל. קבוצת האחים אברהמוף, הוקמה כבר בשנת 1933 ושירתה את ראשי היישוב. מאז ועד היום, משרתת הקבוצה נאמנה אלפי לקוחות מרוצים מדי שנה. בתחילת שנות ה 2000 החברה החליטה לקחת את ניסיון רב השנים בחברות השייט הבולטות שהיו בזמנו ולהנגיש אותם לקהל הרחב. מאז ועד היום חל מהפך של ממש בתעשיית תיירות הקרוזים הבינלאומית בקרב הקהל הישראלי וגולדן טורס גאה להיות חלק ממהפך זה. במקביל להתפתחות ענף קרוזים הישראלי וכצורך ישיר שעלה בקרב לקוחתנו, גולדן טורס שמה לה למטרה עליונה להנגיש ולהוזיל משמעותית את תיירות הקרוזים גם בקרב קהל שומר כשרות. החברה השקיעה מאמצים וממון רב בכדי לבדוק את כלל החלופות, האפשרויות והדרכים בהם קהל דתי יוכל להנות משייט בינלאומי עם אוכל כשר ותעודת כשרות ברמת ההקפדה המתאימה וזאת במחירים נגישים לכל צרכן המעוניין בכך.

שותפות נאמנה בתחום זה מצאה חברתנו עם חברת השייט הבינלאומית: נורווג'ין קרוז ליין. לאחר תהליך ארוך מקיף שכלל פגישות חוצות יבשות, שיחות עם רבנים להם תו כשרות מתאים ואף הרצת מספר קבוצות ניסיון, גיבשה החברה מתווה לשייט בינלאומי בשיתוף חברת נורווג'ין עם מטבח כשר וברמה קולינרית הגבוהה ביותר המתאימה לרמה המוגשת לכלל האורחים ואף למעלה מכך. כל זאת במחירים זולים ונוחים ביחס למוצר אותו מספקת גולדן טורס בשייט הבינלאומי של חברת נורווג'ין קרוז ליין, וביחס למתחרים האחרים.

על פריצת דרך זו, המאמצים, המשאבים וכמובן הצלחת המתווה המאפשר לכל יהודי בעולם לעלות לשייט כשר במחיר נגיש ביחס למוצר, העניקה חברת נורווג'ין קרוז ליין בכנס סוכנים בינלאומי שהתקיים במרקש, מרוקו בתאריכים 2-4.12.2019, את פרס 'פורצי דרך בתחום הקרוזים הכשרים'.

הצלחת המיזם של גולדן טורס זכתה למספר איזכורים גם בתקשורת המקצועית והכללית:

"כיום יש בעולם שלוש חברות תיירות שמציעות אוכל כשר טרי יום יום על האוניות. הקרוזים שלהם יקרים יותר, מכיוון שהם מעלים על האוניה גם טבח ומשגיח כשרות, ומחלקים את הוצאות הנסיעה שלו על חברי הקבוצה. חברת 'גולדן טורס' לוקחים תוספת של כ-400 דולר על המחירים הרגילים של האונייה. חברת 'כושר קרוז' לוקחים תוספת של כאלף דולר. וחברת 'כושריקה' דורשת תוספת של 1,500-2,000 דולר על המחירים של חברות השיט."

ישראל היום, 3.7.2019 

https://www.israelhayom.co.il/article/67098

איזכור נוסף על הפרס: בתאריך 1.1.21 באתר  Cruisein 

"הפרס הוענק לחברה בשל יכולתה הגדולה ליצור מודל יעיל של ניהול מטבח כשר בהשגחת רב עם משגיח כשרות צמוד ובמחירים זולים ונוחים"

לאחרונה, בחרה חברת השייט נורווג'ין קרוז ליין בחברת גולדן טורס, כמי שתציע שייט כשר בדרום אפריקה על גבי אוניית הפאר נורווג'ין ג'ייד ליהודים מכל העולם בהשגחת הרב נחמיה רוטברג. השייט המבוקש נוחל הצלחה. כמי שמכרו כבר במחצית המאה הקודמת, כרטיסים לאוניות נופש באגן הים התיכון, אנו גאים להציע בעשור השני של המאה ה 21, קרוזים של חברת השייט הבינלאומית לציבור שומר הכשרות ברחבי יבשות העולם ובמחיר נגיש וזמין.

שייט כשר או קרוז כשר – לא לעשירים בלבד!

ובכן, שייט כשר או קרוז כשר תענוגות הופך בשנים האחרונות לנחלתם של תיירים רבים ברחבי העולם ובהם התיירים הישראלים. אם בעבר שייט כשר או קרוז כשר תענוגות או קרוז היה לחופשה לעשירים בלבד, הרי שבשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים לומדים ליהנות ולהשתלב בשייט כשר או קרוז כשר תענוגות, קרוז ליעדי שייט כשר או קרוז כשר רבים וסוחפים ובהם שייט כשר או קרוז כשר.

שייט כשר או קרוז כשר  – מלון פאר צף על המים

תארו לכם שילוב קסום של שירותי קרקע מלון, הופעות, בריכה, בידור, תרבות וגם קזינו כאשר כל זה קיים במתחם רב מפלסים צף על גבי המים, נוף תמידי לים, שקט, ניתוק ובריזה. לא פלא שתחום זה של שייט כשר או קרוז כשר הלך וצבר תאוצה והצליח לחדור לקהלים רבים. התחושה העילאית העולה על פניהם של אלו השבים משייט כשר או קרוז כשר או מתעתדים לעלות על שייט כשר או קרוז כשר אינו משאיר שום ספק כי מדובר בחוויה מרוממת שאיש לא רוצה או יכול לפספס.

שייט כשר או קרוז כשר – לחוות את העולם מהים

שייט כשר או קרוז כשר מהווה לא רק שייט כשר או קרוז תענוגות כשר רצוף הנאות של קולינריה, בידור וטיפוח הגוף אלא גם מסע אל עבר תרבויות, נופים ומקומות מרתקים. במסגרת שייט כשר או קרוז כשר נוכל להנות מסיורי חוף ייחודיים. במהלך שייט כשר או קרוז כשר נעגון כמעט מדי יום בחופים ונמלים ומהם נוכל לראות במו עיננו תרבויות, אנשים נופים ואוצרות טבע.

שייט כשר או קרוז כשר – בואו לקחת חלק מהחוויה

אנו מזמינים אתכם להצטרף עוד היום לחוויה התיירותית הבאה, שייט כשר או קרוז כשר, קרוז, הפלגה לאחד מהיעדים הנפלאים בהם תפגשו אוצרות טבע לצד אוכלוסיות חמימות ומקבלות פנים. שילוב מרתק של אנשים מכל רחבי העולם, מתקנים משוכללים, שירות אדיב ואישי, נוף שרק הטבע יכול לייצר והנאה שתישאר בליבכם לעד.

מומחי גולדן טורס ישמחו לתת לכם את כל המידע בנושא הפלגות שייט קרוזים.

צור קשר

מתעניין בחבילה? יש לך עוד שאלות? צור קשר עוד היום

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן