שייט כשר בים הבלטי | קרוז כשר בים הבלטי | הפלגה כשרה בים הבלטי

למה שייט כשר עם גולדן טורס

אוכל גורמה כשר ושף פרטי

משגיח כשרות מהארץ

ספר תורה ובית כנסת

נרות אלקטרוניים

חבילות שייט - ים בלטי

שייט כשר בים הבלטי

עולם הקרוזים והשייט מתפתח בקצב מהיר ומושך אליו בכל שנה יותר ויותר מטיילים. עכשיו גם שומרי הכשרות יכולים ליהנות משייט כשר ומדהים באוניות הקרוז האמריקאיות המפוארות והמפנקות ביותר בעולם. חברת גולדן טורס המתמחה בשייט ובקרוזים בעולם כולו, מציעה כעת גם שייט כשר עם משגיח צמוד, שף פרטי, אוכל גורמה כשר, אולם לביכ"נ עם ספר תורה, ונרות שבת אלקטרונים של מכון צומת, וכל זאת בהשגחת הרב נחמיה רוטנברג שליט"א. אנו מציעים זאת הן לנוסע העצמאי שרוכש רק שייט כשר בלבד, בחבילות שייט כשרות הכוללות טיסה ושייט, הן בטיולי שייט כשר מאורגן הכולל מדריך צמוד ואת כל הטיולים באנייה.

למה שייט כשר עם גולדן טורס?

גולדן טורס היא החברה היחידה בעולם שזכתה בתואר: 'גולדן טורס' – זוכת הפרס הבינלאומי:  'פורצי דרך בתחום הקרוזים הכשרים' – Norwegian cruise line awards 2019

גולדן טורס שמה לה למטרה להנגיש את השייט הכשר לציבור שומרי הכשרות והמסורת וזאת בתוספת מחיר סבירה וזולה משמעותית מכלל המתחרים הבודדים העוסקים בתחום השייט הכשר. (מחירים הזולים מהמתחרים – עד 1000$ לנוסע לשבוע!!!), ויעידו על כך אלפי הנוסעים שחוזרים וממשיכים לשוט דרכנו כבר מספר פעמים ליעדים השונים.

קרוז כשר בים הבלטי

אחד ממסלולי השייט הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא שייט בים הבלטי. השייט בים הבלטי הוא עונתי ונערך בין החודשים מאי לספטמבר זאת בשל האקלים הקר בחודשי החורף. שייט בים הבלטי הוא חוויה יוצאת דופן עבור המטיילים הנהנים מנופים קסומים, ביקור בערים מהיפות באירופה, והכרות עם תרבויות נורדיות וצפוניות. מלבד ערי בירה ותרבות בשייט חווים המטיילים נופים עוצרי נשימה, טבע, ופינוק על אוניית קרוז מפוארת.

המדינות הגובלות בים הבלטי הן דנמרק, שבדיה, רוסיה, פינלנד, אסטוניה, לטביה, ליטא, פולין וגרמניה. הים הבלטי מכונה ים בין יבשתי, אליו חודרים מי האוקינוס האטלנטי דרך מיצרי דנמרק. שייט בים הבלטי כולל מסלולים מגוונים בהם מבקרים בין השאר בערים: שטוקהולם, הלסינקי, אסטוניה, ריגה, וגולת הכותרת היא ה"יהלום שבכתר" העיר סנט פטרסבורג. בעבר הייתה העיר בירתה של רוסיה והיא מכונה לא פעם "ונציה של הצפון". בעיר שפע של אתרים מרתקים, נופים קסומים, גנים ופארקים, ארמונות ובתי מידות ומוזיאונים רבים. בין האתרים המומלצים ביותר בסנט פטרסבורג הוא מוזיאון ההרמיטאז' שהוא אחד המוזיאונים החשובים בעולם כולו.

חברות שייט רבות מציעות שייט בים הבלטי וכעת ישנה גם אפשרות לשייט כשר בים הבלטי. בשל מזג האוויר באזורים אלה עונת השייט הנוחה בים הבלטי היא באביב ובקיץ, בין החודשים מאי ועד ספטמבר.

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן