שייט כשר בים הבלטי | קרוז כשר בים הבלטי | הפלגה כשרה בים הבלטי

לחבילת שייט כשרה ומאורגנת בים הבלטי לחצו כאן

לחבילת שייט כשרה נוספת בים הבלטי לחצו כאן

שייט כשר בים הבלטי | קרוז כשר בים הבלטי | הפלגה כשרה בים הבלטי

לחבילת שייט כשר בים הבלטי לחצו כאן

עולם הקרוזים והשייט הוא אחד ממוצרי התיירות המבוקשים ביותר, ומספרי היוצאים לשייט עולה משנה לשנה. חברת גולדן טורס המתמחה בשייט ובקרוזים בעולם כולו מציעה כעת גם שייט כשר למטיילים. גם אלה המבקשים להינות מאוכל כשר יכולים ליהנות עכשיו מנופש על אחת מאוניות הקרוז המפוארות המשייטות במקומות שונים בעולם. אנו מציעים אוכל כשר הן בסיורים מאורגנים והן עבור הנוסע הבודד.

אחד ממסלולי השייט הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא שייט בים הבלטי. השייט בים הבלטי הוא עונתי ונערך בין החודשים מאי לספטמבר זאת בשל האקלים הקר בחודשי החורף. שייט בים הבלטי הוא חוויה יוצאת דופן עבור המטיילים הנהנים מנופים קסומים, ביקור בערים מהיפות באירופה, והכרות עם תרבויות נורדיות וצפוניות. מלבד ערי בירה ותרבות בשייט חווים המטיילים נופים עוצרי נשימה, טבע, ופינוק על אוניית קרוז מפוארת.

המדינות הגובלות בים הבלטי הן דנמרק, שבדיה, רוסיה, פינלנד, אסטוניה, לטביה, ליטא, פולין וגרמניה. הים הבלטי מכונה ים בין יבשתי, אליו חודרים מי האוקינוס האטלנטי דרך מיצרי דנמרק. שייט בים הבלטי כולל מסלולים מגוונים בהם מבקרים בין השאר בערים: שטוקהולם, הלסינקי, אסטוניה, ריגה, וגולת הכותרת היא ה"יהלום שבכתר" העיר סנט פטרסבורג. בעבר הייתה העיר בירתה של רוסיה והיא מכונה לא פעם "ונציה של הצפון". בעיר שפע של אתרים מרתקים, נופים קסומים, גנים ופארקים, ארמונות ובתי מידות ומוזיאונים רבים. בין האתרים המומלצים ביותר בסנט פטרסבורג הוא מוזיאון ההרמיטאז' שהוא אחד המוזיאונים החשובים בעולם כולו. 

חברות שייט רבות מציעות שייט בים הבלטי וכעת ישנה גם אפשרות לשייט כשר בים הבלטי. בשל מזג האוויר באזורים אלה עונת השייט הנוחה בים הבלטי היא באביב ובקיץ, בין החודשים מאי ועד ספטמבר. 

    הקרוז שלכם מחכה לכם...

    דילוג לתוכן