שייט כשר לקריביים | קרוז כשר לקריביים

האיים הקריביים הם אחד מיעדי השייט הפופולריים ביותר בעולם הקרוזים. עכשיו אתם יכולים להפליג לקריביים וליהנות מאוכל כשר על אוניות שייט בים הקריבי. חברת גולדן טורס מוציאה סיורים מאורגנים ליעדי השייט הנחשקים בעולם ועכשיו גם עם אפשרות לאוכל כשר. גולדן טורס היא אחת מסוכנויות השייט המובילות בארץ. עם גולדן טורס תוכלו ליהנות משייט חלומי בים הקריבי וליהנות מאוכל כשר במהלך השייט.  

הים הקריבי הוא היעד הפופולרי ביותר בעולם השייט. למרות האופנות המתחלפות שייט לקריביים לעולם נשאר יעד מועדף על רבים. בים הקריבי איים רבים ומגוונים, רבים מאיים אלה היום הינם מדינות עצמאיות על אף שחלקם קטנים ביותר. בעבר היה הים הקריבי זירה למאבק בין האימפריות הגדולות כמו בריטניה, צרפת, ספרד, וגם הולנד, ארה"ב ועוד. האיים הגדולים בים הקריבי הם קובה וג'מייקה.

שייט בים הקריבי מציע לנופשים לא רק חופשה חלומית על אחת מאוניות השייט הרבות המפליגות בים הקריבי, אלא שהשייט הוא מפגש מרתק עם תרבויות, היסטוריה, והרבה נופים מיוחדים ביותר. כאן תמצאו נוף טרופי, לצד אדריכלות קולוניאליסטית, בשילוב אטרקציות מדהימות של צלילה, שנורקלים והרבה מאוד חופי ים. בשייט בים הקריבי תפגשו בתרבויות מגוונות עם הרבה מוסיקה ועולם שלם של טעמים וריחות. 

באיים הקריביים חיו שבטים מקומיים עד לגילויים על ידי קולומבוס וספרד כבר בשנת 1492. מאז עברו על האיים תקופות קשות של עבדות וקולוניאליזם, מאבקי כוח בין המעצמות האירופיות ויצירת תרבויות מרתקות. בשייט בים הקריבי תהנו מהיכרות עם תרבויות אלה לצד הנאה מאונייה מפנקת.

איים רבים מצויים בים הקריבי, ומסלולי השייט מגוונים מאוד כמו גם מספר ימי השייט בים הקריבי, ורוב חברות השייט פועלות בים הקריבי. עונת השייט המומלצת בים הקריבי היא בחודשי החורף האביב אצלנו מינואר ועד מאי.

 

    הקרוז שלכם מחכה לכם...

    דילוג לתוכן