שייט כשר בים התיכון | קרוז כשר בים התיכון

למה שייט כשר עם גולדן טורס

אוכל גורמה כשר ושף פרטי

משגיח כשרות מהארץ

ספר תורה ובית כנסת

נרות אלקטרוניים

חבילות שייט - ים תיכון

שייט כשר בים התיכון

עולם הקרוזים והשייט מתפתח בקצב מהיר ומושך אליו בכל שנה יותר ויותר מטיילים. עכשיו גם שומרי הכשרות יכולים ליהנות משייט כשר ומדהים באוניות הקרוז האמריקאיות המפוארות והמפנקות ביותר בעולם. חברת גולדן טורס המתמחה בשייט ובקרוזים בעולם כולו, מציעה כעת גם שייט כשר עם משגיח צמוד, שף פרטי, אוכל גורמה כשר, אולם לביכ"נ עם ספר תורה, ונרות שבת אלקטרונים של מכון צומת, וכל זאת בהשגחת הרב נחמיה רוטנברג שליט"א. אנו מציעים זאת הן לנוסע העצמאי שרוכש רק שייט כשר בלבד, בחבילות שייט כשרות הכוללות טיסה ושייט, הן בטיולי שייט כשר מאורגן הכולל מדריך צמוד ואת כל הטיולים באנייה.

למה שייט כשר עם גולדן טורס?

גולדן טורס היא החברה היחידה בעולם שזכתה בתואר: 'גולדן טורס' – זוכת הפרס הבינלאומי:  'פורצי דרך בתחום הקרוזים הכשרים' – Norwegian cruise line awards 2019

גולדן טורס שמה לה למטרה להנגיש את השייט הכשר לציבור שומרי הכשרות והמסורת וזאת בתוספת מחיר סבירה וזולה משמעותית מכלל המתחרים הבודדים העוסקים בתחום השייט הכשר. (מחירים הזולים מהמתחרים – עד 1000$ לנוסע לשבוע!!!), ויעידו על כך אלפי הנוסעים שחוזרים וממשיכים לשוט דרכנו כבר מספר פעמים ליעדים השונים.

קרוזים כשרים בים התיכון

אחד מיעדי השייט הנמכרים ביותר הוא שייט בים התיכון. הים התיכון מלא בהפתעות ובמקומות שעדיין לא מוכרים למטייל הישראלי. לאורך חופי הים התיכון שלל מדינות, שלל שפות, ומגוון נופים ותרבויות. בנוסף, לחופי הים התיכון מגיעות אוניות הקרוז במהלך השייט אל נמלים היסטוריים, כאלה שנוסדו עוד בימי הפיניקים והרומים. חלק מערים אלה הן ערי חוף תוססות וערים בעלות עבר היסטורי יהודי מפואר ושפע של אתרי תרבות, קניות ובילויים.

מסלולי שייט רבים ומגוונים בים התיכון, ממזרח וממערב הים התיכון כמו גם שייט בים האדריאטי. גם מספר ימי השייט מגוון. רבים ממסלולי השייט יוצאים מנמלי היציאה של ברצלונה, רומא, אתונה וונציה.

הים התיכון הוא ים בין יבשתי, המתחבר לאוקיינוס האטלנטי דרך מצרי גיברלטר, ומגיע לים השחור דרך מצרי הדרדנלים, והבוספרוס. לאורך תולדות האנושות היה הים התיכון דרך תחבורה חשובה ועורק חיים שהעביר לא רק סחורות אלא גם רעיונות ותרבות. כאן בים התיכון החלה הציוויליזציה המערבית. בשייט בים התיכון תיפגשו עם הנופים הים תיכוניים, ערים היסטוריות, אתרים ארכיאולוגיים וגם שפע של מקומות תרבות, בילוי וקניות.

מסלולי שייט רבים מוצעים על ידי חברות השייט המובילות כמעט לאורך כל השנה. בין היעדים השונים הארצות: ספרד, פורטוגל, צרפת, איטליה, יוון והאיים שלה, טורקיה, ולאחרונה גם שייט כשר מחיפה, ואף חופי צפון אפריקה. כפי שצויין  נמלי היציאה הפופולריים השונים ברצלונה, רומא, אתונה ונציה ועוד.

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן