שייט כשר בים התיכון | קרוז כשר בים התיכון

לחבילת שייט כשרה מברצלונה בים התיכון בתאריך 02.08.20 לחצו כאן 

לחבילת שייט כשרה מרומא לים התיכון בתאריך 05.08.20 לחצו כאן 

שייט כשר בים התיכון | קרוז כשר בים התיכון

עולם הקרוזים והשייט מתפתח בקצב מהיר ומושך אליו בכל שנה יותר ויותר מטיילים. עכשיו גם שומרי הכשרות יכולים ליהנות משייט באוניות הקרוז המפוארות והמפנקות. חברת גולדן טורס המתמחה בשייט ובקרוזים בעולם כולו מציעה כעת גם שייט כשר למטיילים. אנו מציעים אוכל כשר הן בסיורים מאורגנים והן עבור הנוסע הבודד.

אחד מיעדי השייט הנמכרים ביותר הוא שייט בים התיכון. הים התיכון מלא בהפתעות ובמקומות שעדיין לא מוכרים למטייל הישראלי. לאורך חופי הים התיכון שלל מדינות, שלל שפות, ומגוון נופים ותרבויות. בנוסף, לחופי הים התיכון מגיעות אוניות הקרוז במהלך השייט אל נמלים היסטוריים, כאלה שנוסדו עוד בימי הפיניקים והרומים. חלק מערים אלה הן ערי חוף תוססות וערים בעלות עבר היסטורי ושפע של אתרי תרבות, קניות ובילויים.

מסלולי שייט רבים ומגוונים בים התיכון, ממזרח וממערב הים התיכון כמו גם שייט בים האדריאטי. גם מספר ימי השייט מגוון. רבים ממסלולי השייט יוצאים מנמלי היציאה של ברצלונה, רומא וונציה.

הים התיכון הוא ים בין יבשתי, המתחבר לאוקיינוס האטלנטי דרך מצרי גיברלטר, ומגיע לים השחור דרך מצרי הדרדנלים, והבוספרוס. לאורך תולדות האנושות היה הים התיכון דרך תחבורה חשובה ועורק חיים שהעביר לא רק סחורות אלא גם רעיונות ותרבות. כאן בים התיכון החלה הציוויליזציה המערבית. בשייט בים התיכון תיפגשו עם הנופים הים תיכוניים, ערים הסיטוריות, אתרים ארכיאולוגיים וגם שפע של מקומות תרבות, בילוי וקניות.

מסלולי שייט רבים מוצעים על ידי חברות השייט המובילות כמעט לאורך כל השנה. בין היעדים השונים הארצות: ספרד, פורטוגל, צרפת, איטליה, יוון והאיים שלה, טורקיה, ישראל כמובן, ואף חופי צפון אפריקה. בין נמלי היציאה השונים ברצלונה, רומא, ונציה ועוד. 

    הקרוז שלכם מחכה לכם...

    דילוג לתוכן