כשר מאורגן

שייט לים התיכון הדר עליון

שייט מאורגן כשר בים התיכון 10 ימים Norwegian Escape

חברת השייט נורווג'ין קרוז ליין עטורת הפרסים, ממשיכה בחודש יולי הקרוב בהפלגה מברצלונה של אוניית הדגל המפוארת שלה נורווג'ין אסקייפ (ESCAPE). חוויה יוצאת דופן המשלבת מסע קסום על אניית פאר, ביקור בערים מהיפות בעולם. בשייט בים התיכון תגיעו למחוזות מופלאים בהם הטבע ואוצרותיו יתגלו לכם במלוא תפארתם.

שייט מאורגן כשר בים התיכון 10 ימים Norwegian Escape Read More »

שייט בים האדריאטי הדר עליון

שייט מאורגן כשר בים התיכון 12 ימים Norwegian Escape מונציה לברצלונה

חברת השייט נורווג'ין קרוז ליין עטורת הפרסים, ממשיכה בחודש אוגוסט הקרוב בהפלגה מונציה של אוניית הדגל המפוארת שלה נורווג'ין אסקייפ (ESCAPE). חוויה יוצאת דופן המשלבת מסע קסום על אוניית פאר, ביקור בערים מהיפות בעולם. בשייט בים האדריאטי ובים התיכון תגיעו למחוזות מופלאים בהם הטבע ואוצרותיו יתגלו לכם במלוא תפארתם.

שייט מאורגן כשר בים התיכון 12 ימים Norwegian Escape מונציה לברצלונה Read More »

שייט כשר לאיים קנריים הדר עליון

שייט מאורגן כשר לאיים הקנריים 16 ימים Norwegian Star

שייט כשר לאיים הקנריים הוא מסע מהפנט לעולם של נופים געשיים, חופים שטופי שמש ותרבות שובת לב. תכשיטי הארכיפלג הספרדיים הללו, השוכנים מול החוף הצפון מערבי של אפריקה, מציעים שילוב מענג של פלאי טבע ועיירות חוף מקסימות.

שייט מאורגן כשר לאיים הקנריים 16 ימים Norwegian Star Read More »

שייט כשר לאוסטרליה וניו זילנד הדר עליון

שייט מאורגן כשר לאוסטרליה וניו זילנד 24 ימים הולנד אמריקה Westerdam

הצטרפו לשייט מאורגן כשר לאוסטרליה וניו זילנד, המשלב הרפתקאות חווייתיות, טבע במלוא הדרו ותרבות מיוחדת במינה, כל זאת בזמן שאנו מפליגים באניית פאר בשייט מדהים לאוסטרליה וניו זילנד! אוסטרליה היא ארץ של גיוון, עם מדבריות, יערות גשם טרופיים וקווי חוף מחוספסים שהם ביתם של חיות בר ייחודיות ואקזוטיות. ניו זילנד ידועה ביופייה הטבעי המדהים ומתגאה

שייט מאורגן כשר לאוסטרליה וניו זילנד 24 ימים הולנד אמריקה Westerdam Read More »

שייט כשר למזרח הרחוק הדר עליון

שייט מאורגן כשר ליפן, טייוואן והפיליפינים 21 ימים הולנד אמריקה Noordam

שייט כשר מהונג קונג ליפן מציע מסע מדהים במים המדהימים של מזרח אסיה. נפליג מהעיר התוססת של הונג קונג, באוניית תענוגות שתיקח אותנו להפלגה בלתי נשכחת. נחקור את המראות המרתקים והתענוגות התרבותיים של המזרח הרחוק בשייט אקזוטי. מהערים העמוסות ביפן ובהונג קונג ועד לחופים השלווים והנופים השופעים של טאיוואן והפיליפינים, ההפלגה תיקח אותנו למסע של

שייט מאורגן כשר ליפן, טייוואן והפיליפינים 21 ימים הולנד אמריקה Noordam Read More »