פוננט – Ponant

פוננט – Ponant

חפשו שייט

חברת אניות הבוטיק המטביעה מושג חדש בתחום הקרוזים – "יאכטה קרוז" (הפלגות נופש ב"אניות יאכטה") –  "פוננט".  גלו את האלגנטיות והפאר של הפלגות הנופש ב"אניות היאכטה".

וננט הינה חברת הפלגות הנופש הצרפתית היחידה, הממשיכה את מורשת הספנות הצרפתית והינה בבעלותה של קבוצת אניות המכולה הצרפתית השלישית בגודלה בעולם. לכל אחת מ 5 אניות החברה 'אישיות משל עצמה' ומסמלת את "אומנות השייט הצרפתית" המשולבת בפילוסופיה של החברה. אלגנטיות, רגש ומקוריות – "ברוכים הבאים לסיפון"

"הפלגת נופש באניית יאכטה" הינה יותר מהפלגה, זו פריבילגיה – אנו מביאים את אורחינו לאתרים "אגדיים ונמלים מסתוריים" המאפשרים עגינה רק לאניות מעוטות נוסעים, נוסעינו נהנים ממטבח צרפתי עילי משובח באווירה אינטימית, שירות אישי עם תשומת לב מרבית ורגעים בלתי נשכחים של מנוחה ותפנוקים על סיפון אניית היאכטה האלגנטית המפוארת. התנסו בהפלגת יוקרה בדרך אחרת וגלו את "היאכטה קרוז" השרות על "הסיפון" יענה על כל רצונותיכם: קשוב, מקצועי, אישי ואלגנטי. באזור המסעדות מטבח הגורמה משתווה למסעדות צרפת הנמצאות בטופ שבטופ ומושפע לעיתים מהנמלים בהם עוגנות הספינות. יינות מעולים הם בנמצא.

הצי שלנו כולל את:

Le Ponant "יאכטת מפרשים" מלכותית מהסרטים" עם 32 תאיים.

Le Levant  "יאכטה רעננה" בעלת 45 תאים.

Le Diamant  ספינת משלחות זריזה עם 113 תאים.

Le Boreal  מצטרפת חדשה לצי (מאי 2010), עם 132 סוויטות ותאים מפוארים חיצוניים.

L`Austral  מצטרפת חדשה לצי (אפריל 2011), ספינה תאומה ל Le Boreal.

עיצוב פנים מרהיב, ארוחות גורמה, שרות אדיב ואישי, צוות אדיב, תאים שלא מביישים מלונות דה לקס אקסולוסיביים, מסלולים לא שגרתיים בכל רחבי העולם.

[contact-form-7 id="425" title="צור קשר - עמודים"]

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן