שייט לאנטארקטיקה

החל מ €9000 (מחיר לאדם)

שייט לאנטארקטיקה - הרבה יותר מהפלגה...

תאריך יציאה

אוניה

מספר לילות

מסלול השייט

אנטארטיקה הקלאסית: חצי האי (11 יום)

הלבן הגדול! 11 ימי שיט וירידה לחופי חצי האי האנטארטי. קרחונים המאורגנים בצורת טבלה, ענקי הקרח המנצנצים הידועים בצורותיהם הבלתי שגרתיות, שדה קרח צף המשמש כבית לכלבי ים שעירים ולפינגווינים מסוגים שונים (Adelie, Gentoo, Chinstrap) אשר ישמשו כחברינו למסע.

אנטארטיקה ההיסטורית:  חצי האי+ איי פקלנד (16 יום)

תכנית המסע המשלבת את גולות הכותרת הן של חצי האי האנטארקטי והן של איי פוקלנד. בתוך תצוגת קרח מרהיבה, בין איים לסלעים, בין קרחוני יבשה וקרחוני ים, חושפת היבשת הדרומית את מרחביה העצומים, הנשלטים – צבועים בלבן.  מצפון ליבשת, נשקפים באופק איי פוקלנד, ואלבטרוסים אלגנטים מרחפים ממעל. לאחר שנכבשו, ננטשו, נלקחו מחדש ונחשקו, בתהליך ארוך אשר הגיע לשיאו בשנת 1982 במלחמה בין ארגנטינה ואנגליה, ההיסטוריה של איי פוקלנד ניתנת להבנה מחודשת כאשר אנו מבקרים בבירתה היחודית, פורט סטנלי.

הסיבוב הדרומי הגדול:
איי פוקלנד + ג'ורג'יה הדרומית +הקצה הצפוני של חצי האי האנטארטי (16 יום)

התכנית כוללת את גולות הכותרת בכל אחד משלושת היעדים. איי פוקלנד מציעים לכם מראה הרים הנעים בצורה גלית, ואדמות ביצה המכוסות בצמחייה ירוקה. האיים התגלו בשנת 1690 על ידי המגלה הבריטי ג'ון סטרונג, ונשארו לא מאוכלסים עד לשנת 1764, אז עגנו בהם ימאים צרפתיים מסיינט מאלו. בהמשך, נפגוש בג'ורג'יה הדרומית קרחונים מרשימים הזולגים לתוך הים, וחופים מכוסי חול שחור, ביתם של אלפי פינגווינים מסוג KING, המסמלים באופן מושלם את האיזור המרוחק הזה. לבסוף, נפליג דרומה ונגלה את חצי האי הצפוני ביותר של אנטארטיקה על יופיו המיוחד: קרחונים ססגוניים, שדות קרח צפים ויונקים ימיים יוצאים מן הכלל, כגון: הלוויתן הגיבן המלכותי (Humpback Whale), כלבי הים המנומרים (Leopard Seals) משתעשעים בשובל הספינה.

החבילה כוללות

איש לעולם לא ישכח את המראה הראשוני של חצי האי האנטרקטי, היכן שנחשפים הריו מושלג הפסגות ושמיים ללא זכר לעננה, כאילו התכוננו במיוחד עבורנו. הספינה שלנו משתלבת בעדינות עם תוואי השטח הקסום אשר בלתי ניתן לדמיינו, לא מעיזה להפר את שלוותו. מתוך כבוד למקום ולרגע, אנו שטים בדממה, בעדינות בדייקנות ובענווה, בתוך ימה של קרח אשר נפתחת בפנינו ופורסת תפאורה  קסומה. איש לעולם לא ישכח את המפגש הבלתי צפוי עם הלוויתן הקטלני, מאחוריו שוחה להקת לוויתנים עליזים אשר התחככו בספינתנו, כמו אומרים שלום. ללא היסוס, מיד שינינו את מסלולינו כדי לעקוב אחריהם. ברגעים כאלו, אנו לפתע מאוחדים תחת אותם פלאות; כל היופי הזה שובה את ליבת ומהות היותנו".

 (קפטן אית'ן גארסייה, מתוך יומני הקפטן)

 כאשר בעברהּ מעל 20 שנות ניסיון, חברת La Compagnie du Ponant מציעה מבחר ייחודי של תכניות מסע בחצי האי האנטארטי, איי ג'ורג'יה הדרומית ואיי פוקלנד. עבור כל אחת משלוש  ההרפתקאות, נתפרה תכניות מסע ייחודית…

ארזו את מזוודותיכם, ובואו להנות מתנאי מסע ברמה של חמישה כוכבים. הרפתקאה מזוקקת ומעודנת, בנוחות מירבית, ושירות מותאם אישית, הינם החותם של החברה שלנו, המפלסת דרך בממלכת הקרח המהממת.

החבילה אינה כוללת

שיט לאנטארקטיקה - גולדן טורס המומחים לשייט לאנטארקטיקה

גולדן טיפ

בהגיעכם לחדר ולא משנה איזה סוג חדר, פירקו ישר את כל המזוודה לתוך ארונות האחסון והכניסו את המזוודות מתחת למיטות במקום המיועד לכך.
ב- הלילות הבאים אתם הולכים להרגיש הכי בבית גם בלב ים.

מסלולי השייט אינם באחריות 'גולדן טורס ועלולים להשתנות
מחיר החבילה מותנה בזמינות החדרים והטיסות
רכישת החבילה מחייבת קריאה אישור וחתימה של טופס גילוי נאות
אישור סופי לחבילה מותנה באישור מחברת השייט ו/או התעופה והודעה על אישור זה ללקוח/ה וזאת ע"י נציג חברת 'גולדן טורס'
חשוב ביותר: חברתנו ממליצה להצטייד בביטוח רפואי החל מרגע רכישת החבילה ו/או ביטוח ביטול
השייט – שאל את יועץ/ת השייט
ניתן להזמין אוכל כשר באנייה בכפוף לתנאים ובהזמנה.

צור קשר

מתעניין בחבילה? יש לך עוד שאלות? צור קשר עוד היום

החל מ €9000 (מחיר לאדם)

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן