שייט לפיורדים הנורבגים | Jewel of the Seas

החל מ $2199 (מחיר לאדם)

שייט מאורגן בפיורדים הנורבגים באניית Jewel of the Seas מבית רויאל קריביאן

תאריך יציאה

01/08/2020

מספר לילות

9

חברה

Royal Caribbean

אוניה

Jewel of the Seas

שייט לפיורדים הנורבגים | Jewel of the Seas

החבילה כוללות

ההצעה: שייט 7 לילות, טיסות ומלון

טיסות עם חניית ביניים
לילה בקופנהגן במלון דרגת תיירות טובה
שייט 7 לילות על בסיס פנסיון מלא
המחיר לאדם בחדר זוגי פנימי

מסלול השייט

תקציר המסלול:

שייט בפיורדים היא חוויה מרתקת עבור אלה המחפשים טבע, נופים וביקור בעיירות וערים יפות. נופים עוצרי נשימה, עיירות, כפרי דייגים ותופעות טבע ייחודיות. מסע לים הנורבגי המכונה בשפה המקצועית כים שולי – מרתק הן מבחינת האתרים והנופים אך לא פחות מכך גם מבחינה תרבותית. שולי הוא ים השייך לאוקיינוס או לים גדול ומופרד בחלקו על ידי שרשרת איים או יבשה. הים הצפוני גובל באיים הבריטיים, הולנד, בלגיה, גרמניה, דנמרק ונורבגיה, ואילו הים הנורבגי הנמצא מצפון לים הצפוני ממוקם בין נורבגיה וגרינלנד.

שייט בפיורדים היא חוויה מרתקת עבור אלה המחפשים טבע, נופים וביקור בעיירות וערים יפות. במהלך המסלול, נופים עוצרי נשימה, עיירות, כפרי דייגים ותופעות טבע ייחודיות וכמובן ההנאה של שייט על אנייה מפנקת המשמשת כמקום לינה ובה גם אפשרויות בילוי ובידור רבות.

שייט בפיורדים מוכר פחות לנוסע הישראלי, מסע לים הנורבגי המכונה בשפה המקצועית כים שולי – מרתק הן מבחינת האתרים והנופים אך מבחינה תרבותית. שולי הוא ים השייך לאוקיינוס או לים גדול ומופרד בחלקו על ידי שרשרת איים או יבשה. הים הצפוני גובל באיים הבריטיים, הולנד, בלגיה, גרמניה, דנמרק ונורבגיה, ואילו הים הנורבגי הנמצא מצפון לים הצפוני ממוקם בין נורבגיה וגרינלנד.

קופנהגן היא העיר הגדולה ובירתה של  דנמרק. מעיירת דייגים קטנה התפחה קופנהגן לאחת הערים החשובות באירופה. קופנהגן מושכת תיירים מכל העולם ובה אדריכלות מיוחדת ופארקים, מוזיאונים מעניינים כמו הגלריה הלאומית והמוזיאון הלאומי, ומרכז תרבות ובילויים. אחד מסמלי העיר הוא פסל בת הים הקטנה, ומרכז הבירה של חברת קלסברג, כמו כן, בעיר גני טיבולי שמושכים אליה מבקרים רבים.

ברגן העיר היושבת לחופי האוקיינוס האטלנטי היא עיר הנמל השנייה בגודלה בנורבגיה. בברגן חיים כמאתיים וחמישים אלף תושבים. ברגן נחשבת לעיר תיירות חשובה. העיר נוסדה כבר בימי הביניים ובה עיר עתיקה, ושוק דייגים המומלץ לביקור. מסביב לעיר הרים ונופים עוצרי נשימה.

גיירינגר אחד היעדים המיוחדים ביותר בשייט לפיורדים היא העיירה גיירינגר, במערבה של נורבגיה. אל העיירה מגיעים תיירים רבים באמצעות שייט לפיורדים. הנופים באזור גיירינגר הם מהיפים בעולם וללא ספק סיבה טובה לבקר במקום. בעיירה ובסביבותיה אפשרויות רבות לטיול בטבע. בגיירינגר כנסייה מעניינת בנויה עץ וצורתה מתומנת.

שייט לפיורדים הנורבגים | Jewel of the Seas

החבילה אינה כוללת

העברות, טיפים לתשלום חובה באנייה, סיורי חוף ,ללא אוכל בטיסות ,ביטוח רפואי ומטען וכן כל מה שאינו תחת הסעיף 'החבילה כוללת'

יתרונות ללקוחות גולדן טורס

שירות הכנת צ'ק אין לאנייה (נוהל חובה לשטים בקרוזים) 
רכישת כלל שירותי התיירות במקום אחד 
מוקד חירום ללקוחותינו בחו"ל 24/7 

גולדן טיפ

בהגיעכם לחדר ולא משנה איזה סוג חדר, פירקו ישר את כל המזוודה לתוך ארונות האחסון והכניסו את המזוודות מתחת למיטות במקום המיועד לכך.
ב-9 הלילות הבאים אתם הולכים להרגיש הכי בבית גם בלב ים.

מסלולי השייט אינם באחריות 'גולדן טורס ועלולים להשתנות | מחיר החבילה מותנה בזמינות החדרים והטיסות | רכישת החבילה מחייבת קריאה אישור וחתימה של טופס גילוי נאות | אישור סופי לחבילה מותנה באישור מחברת השייט ו/או התעופה והודעה על אישור זה ללקוח/ה וזאת ע"י נציג חברת 'גולדן טורס' | חשוב ביותר: חברתנו ממליצה להצטייד בביטוח רפואי החל מרגע רכישת החבילה ו/או ביטוח ביטול השייט – שאל את יועץ/ת השייט | ניתן להזמין אוכל כשר באנייה בכפוף לתנאים ובהזמנה.

החל מ $2199 (מחיר לאדם)

הקרוז שלכם מחכה לכם...

דילוג לתוכן