תמונה זמנית - נמלים

קרוז ממיאמי

קרוז ממיאמי

קרוזים ממיאמי

שייט ממיאמי באחת מאוניות היוקרה הינו חוויה מושלמת ומשתלמת. נמל מיאמי זוכה לארח מגוון אוניות הפאר של חברות השייט המובילות בעולם לשייט ממיאמי המהווה חוויה בלתי נשכחת.

קרוז ממיאמי למקסיקו

מיאמי היא אחת מבירות השייט הוותיקות. רבות מההפלגות לקריביים מוגדרים גם כקרוז ממיאמי לקריביים מה שהופך אותה כיעד מבוקש למבקשים לצאת לקרוזים. מיאמי עצמה שטופת שמש עם ים כחול ומזמין. לא משנה לאיזה מסלול הפלגה בקריביים נבחר, ככל הנראה ברובם, תגיעו למיאמי לצורך היציאה לשייט.

קרוז ממיאמי רויאל קריביאן

זה הזמן להירשם לקרוז של רויאל קריביאן ממיאמי. למגוון הפלגות לקיץ הקרוב הקדימו להירשם וחסכו עד אלפי שקלים וזאת בהשוואה לכל חופשה משפחתית בחודשי הקיץ בארץ. קרוז ממיאמי עם רויאל קריביאן באחת מהאוניות הגדולות והמפוארות שלה זו חוויה מדהימה, המסלול מרהיב ועובר דרך נמלי הפאר של מקסיקו הבאהמס ועוד. ניתן יהיה לעלות לשייט ממיאמי לקריביים ולבקר ביעדים שייט עצרי נשימה. אין כמו ישיבה על המרפסת באוניות הענק החדשות והגדולות ביותר בעולם של רויאל קריביאן מהם תוכלו לא רק לחזות במראות שובי לב, אלא ליהנות לאורך כל ההפלגה מפאר והדר הנגישים לראשונה גם לאלו המחפשים קרוז חלומי ממיאמי.

קרוזים ממיאמי 2022

שייט לקריביים הוא אחד היעדים הפופולריים ביותר בעולם השייט, אופנות באות והולכות אך הים הקריבי לעולם נשאר. רצף איים גדולים וקטנים פזורים באחד היעדים היפים בעולם ויוצרים מעין "שובר גלים" אל מול חופי מרכז אמריקה. הים שליו יותר, האיים בעלי אופי ייחודי, חלקם מדינות זעירות ועצמאיות, וחלקן עדיין שייכות למדינות שהיו אימפריות בעבר. בקריביים תמצאו חופי ים תכולים וצלולים, תרבויות מרתקות, אוכל אקזוטי, סיורי חוף, טיולים בטבע והרבה מאוד ים – כאן תגלו את אמריקה כפי שגילו אותה לפני יותר מ-500 שנה.

שייט ממיאמי

במהלך ימי ההפלגה תוכלו לבקר ביעדים הנחשקים, לרדת לימי טיול ביעדי העגינה, במגוון מסלולים עוצרי נשימה למזרח הקריבים, דרומו או מערבו ובערב לחזור שוב לאחת מאניות הפאר ולהתפנק באוכל משובח, שירות ללא פשרות ומופעי אומנות ובידור שונים הפרוסים בסיפונים הציבורים השונים של אניית הפאר.

קרוז ממיאמי לקריביים

בין חברות השייט המציעות קרוז ממיאמי: רויאל קריביאן שייט ממיאמי, MSC שייט ממיאמי, נורווג'ין קרוז ליין שייט ממיאמי, דיסני קרוז ממיאמי ועוד ועוד.

 

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר חייגו עוד היום: 072-393-2382