שייט באלסקה

שייט מוונקובר

קרוז מוונקובר

שייט מוונקובר מציע נופים מדהימים של צפון מערב האוקיינוס ​​השקט וגישה למגוון יעדים. כמה נתיבי שייט פופולריים מוונקובר כוללים הפלגות באלסקה, הפלגות בחוף האוקיינוס ​​השקט והפלגות להוואי. כל אחת מן ההפלגות מציעה אטרקציות וחוויות ייחודיות משלה.

שייט לאלסקה מוונקובר – שייט מוונקובר לאלסקה

וונקובר הינה אחד מנמלי היציאה העיקריים להפלגות לאלסקה, במיוחד ליעדים פופולריים כמו ג'ונו, סקגווי, קטצ'יקן והפארק הלאומי המהמם גליישר ביי. הפלגות אלו מציעות לעתים קרובות הזדמנויות לראות חיות בר כמו לווייתנים, דובים ונשרים, כמו גם נוף טבעי עוצר נשימה של פעם בחיים. צאו למסע בלתי נשכח דרך פיורדים קפואים, קרחונים מלכותיים וחיות הבר מדהימות. צפו בלווייתנים פורצים, נשרים דואים ולוטרות ים שובבות כשאתם מפליגים במעבר הפנימי. תחוו את עצמכם בתרבות העשירה של העמים הילידים של אלסקה וגלו את ההיסטוריה של הבהלה לזהב. שייט מוונקובר לאלסקה מבטיח הרפתקאות בכל צעד ושעל. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לחוות את היופי הפראי של אלסקה בנוחות של ספינת תענוגות מפוארת!

חברות שייט: חברות השייט הפופלאריות ביותר הינן Royal Caribbean, Norwegian Cruise Line, Holland America Cruise Line, Celebrity Cruises, Princess Cruises ועוד. כל חברת שייט מציעה מסלולים ושירותים שונים, לכן מומלץ להשוות את האפשרויות כדי למצוא את האחת המתאימה ביותר להעדפותיך.

עונה: עונת השייט באלסקה מוונקובר נמשכת בדרך כלל ממאי עד ספטמבר, כאשר חודשי השיא הם יוני, יולי ואוגוסט. להפלגות בחופי האוקיינוס ​​השקט ובטרנס-פסיפיק עשויות להיות עונות שונות, לכן חשוב לבדוק את התאריכים הספציפיים עבור המסלול שבו אתם מעוניינים.

כמה עולה שייט לאלסקה

מחירי השייט באלסקה משתנים מאוד בהתאם לגורמים רבים, המחיר לשייט לאלסקה לאדם לשבעה לילות מתחיל מ-700 דולר לאדם, לא כולל טיסה. הפרמטרים המשפיעים ביותר כוללים את חברת השייט שנבחר, סוג החדר, הזמן בשנה וכמה זמן ההפלגה שלכם.
המחירים האטרקטיביים ביותר לקרוז לאלסקה הם לחבילות מאמצע מאי ועד אמצע ספטמבר, כלומר בראשית ובסוף העונה. ככל שתקדימו להזמין – כך תמצאו מחיר טוב יותר.

למגוון הפלגות שייט לאלסקה מוונקובר לפי חברות השייט:

לחיפוש שייט – הקליקו על חברת השייט המועדפת עליכם והזמינו את שייט החלומות שלכם עכשיו!

הפלגות חוף האוקיינוס ​​השקט: חלק מההפלגות מוונקובר מפליגות לאורך חוף האוקיינוס ​​השקט, ועוצרות בנמלים בקולומביה הבריטית, וושינגטון וקליפורניה. הפלגות אלו יכולות להיות קצרות יותר ולהציע נקודת מבט שונה על נופי החוף של האזור.

הפלגות טרנס-פסיפיק: וונקובר היא גם נקודת התחלה או סיום לכמה הפלגות טרנס-פסיפיק, החוצות את האוקיינוס ​​השקט אל או מיעדים באסיה, כמו יפן או הוואי. הפלגות אלו יכולות להיות חלק ממסלולים ארוכים יותר הכוללים מספר מדינות ונמלי עגינה.