רפסודי אוף דה סיז – Rhapsody of the Seas

חפשו שייט

Rhapsody of the Seas | רפסודי אוף דה סיז

מספר נוסעים

2,416

מספר סיפונים

12

שנת השקה

חודשה בשנת 2012

טון

78,491

מספר אנשי צוות

765

מה יש באוניה

ה-Rhapsody of the Seas תצא בהפלגה מחיפה החל מחודש אוגוסט 2022 לקפריסין ויוון בהפלגות של 3 עד 8 לילות. זוהי בשורה אדירה לקהל הישראלי.

Rhapsody of the Seas רפסודי אוף דה סיז

אניית Rhapsody of the Seas, של תאגיד השייט רויאל קריביאן מסדרת ה-Vision Class. אוניית הרפסודי המוכרת והידועה, מייצגת נאמנה את האופי האיכותי והשירותי של רויאל קריביאן.

Rhapsody בים התיכון – רפסודי בים התיכון

רפסודי אוף דה סיז, הושקה מחדש בשנת 2012 בעלות של כ-54,000,000$ במסגרתה, נוספו לה קבינות (חדרים) ונבנה מסך ענק בצמוד למתחם הבריכה, בטכנולוגיה ייחודית המאפשרת צפייה בקולנוע בכל שעות היממה. כמו כן מתחם הילדים עבר הקמה מחדש ונעשו התאמות טכנולוגיות נוספות בכדי לשרת את מיליוני אורחיה הנאמנים. אוניית הרפסודי יכולה לארח קרוב ל-2500 אורחים בו זמנית ב-12 הקומות השונות של האונייה – כולם מעל גובה פני הים.

רפסודי אוף דה סיז  – אטרקציות לילדים

ב- Rhapsody of the Seasמתחמי בילוי רבים לילדים ולמבוגרים. חובבי האקסטרים מוזמנים לטפס על קיר הטיפוס המפורסם של רויאל קריביאן, חובבי ספורט יוכלו לבחור במתחם חדר הכושר עם עשרות חוגים יומיים או אולי במגרש הטניס, מגרש ספורט או אולי משהו קלאסי יותר כמו מגרש גולף. בנוסף עשרות מתחמי בילוי, שירה, בריכות ומועדונים לילדים בהתאם לקבוצת הגיל הרלוונטית ינעימו את זמנכם ויהפכו את ההפלגה ב-Rhapsody of the Seas להפלגה משפחתית מושלמת.

משריינים עוד היום חדר בהפלגת Rhapsody of the Seas

שריינו עוד היום חדר בהפלגה רפסודי אוף דה סיז בהזדמנות שלא תחזור על אוניית רויאל קריביאן. מזמינים עכשיו וחוסכים עד מאות דולרים בהשוואה למחירי חופשות משפחתיות בחודשי הקיץ. באמצעות הידע המקצועי, ניסיון ומחירים אטרקטיביים, מומחי השייט של גולדן טורס יתאמו עבורכם את החבילה המשתלמת ביותר.

 

החופשה המשפחתית המושלמת והמשתלמת שלכם – מתחילה עכשיו!

צרו איתנו קשר עוד היום ונתחיל להפליג אל עבר החלום!

גלריה

למידע נוסף, נשמח לעמוד לרשותכם:

    הקרוז שלכם מחכה לכם...

    דילוג לתוכן